To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Max Bohdanowski.

elam - 28 Maj 2006, 08:46

noo, mojego dziadka lepszy. alkoholomierz pokazal 98 a potem wziol i penkl i zdechl
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mawete - 30 Maj 2006, 07:10

gorat: jagodziankę na kościach sobie kup... i przepuść przez chleb... :mrgreen:
Rodion - 25 Czerwca 2006, 16:05

Max bohater Ci się usamodzielnia!!
Jak tak dalej pójdzie to w jednym z następnych odcinków zobaczymy Nikitycza czatującego pod Minas Nursus w celeu odbycia specyficznej pogawędki na temat zaległej gaży i sygnowany:
Tekst i rysunki Nikita Maksymilianow Nikitycz! :)

A tak serio, to ciekawy sposób na wprowadzenie nowych postaci i historii.( Na dodatek jakby co to zawsze możesz powiedzieć „ To nie ja! To On! „ :) Czekam z niecierpliwością co będzie dalej?

Max Bohdanowski - 25 Czerwca 2006, 21:47

To sie nazywa rozdwojenie jazni.
Progresujaca schizofrenija + mizantropija.

Zastanawiam sie nad Wyborem Czytelnikow:

-Hurra, sensacja, skandal!
albo
-Do szpitala z tym biedakiem!

W kazdym razie mozna rozdmuchac skandalek w prasie:
CHORY UMYSLOWO UKRAINIEC RYSUJE DLA POLSKIEGO PISMA.

Taka sobie watpliwa rewelka, ale moze zadzialac, nie? ;)

Zartuje sobie, zartuje.
Gadam glupoty.

Tak jest najlatwiej udawac zycie ;D

NURS - 25 Czerwca 2006, 22:07

A może teraz dwustronowe epizody? :roll:
Pako - 25 Czerwca 2006, 22:36

Dwustronicowe :> ?
A w ogóle to co z tym albumem nikityczowym? Rusza się coś? będą tam nowe epizody niepublikowane, czy tylko standard z sf?

Max Bohdanowski - 25 Czerwca 2006, 22:36

Dwustronowe? Czytelnicy tego nie przezyja!
Ixolite - 25 Czerwca 2006, 23:05

pieciowymiarowe! nie zalujmy sobie, dobrych komiksow nigdy za wiele :bravo
NURS - 25 Czerwca 2006, 23:14

Max, w twoich rękach przyszłość ludzkości.
Album proponuje przygotować na targi komiksowe na jesieni. to bedzie idealny punkt startowy. A co do kolejnych epizodów, to zaskocz nas. Napisałem nas, bo ja jestem pierwszym czytelnikiem po tej stronie i też czekam na każdy odcinek.
Dowal, jak z gollumami!
Jestem gotowy przyjąć na siebie odpowiedzialność za dwustronowe odcinki Nikitycza! co wy na to? Jak nowa jakość, to nowa jakość!

Ixolite - 25 Czerwca 2006, 23:27

Ja jestem za! Popieram w calej rozciaglosci. Podobnie jak z Rodionowymi komiksami!
Dunadan - 25 Czerwca 2006, 23:28

skoro głosujemy: ja też jestem za ( moze by ankietę zrobić? chociaż - jest sens? wynik i tak z góry przesądzony )
NURS - 26 Czerwca 2006, 00:07

Sam widzisz.
mawete - 26 Czerwca 2006, 07:37

Ja chcę więcej Gajowego :mrgreen:
QCF!

Pako - 26 Czerwca 2006, 08:43

Dwie strony Nikitycza? Jak nie jak tak :)
Co do albumu, to nowe odcinki w środku naprawdę mile widziane by były ;) Albo chociaż wstawki specjalne, w postaci komiksu garfieldowo-zegarowego (pamiętam go :D ).
No i dla forumowiczó specjalne wydanie podpisane przez autora :mrgreen:

Słowik - 26 Czerwca 2006, 09:42

Podpisuję się wszystkimi wypustkami, to jest rękami. Gajowy zamiast wstępniaka !
Ee, zagalopowałem się :mrgreen:

NURS - 26 Czerwca 2006, 12:13

nightingale, co to za bluźnierstwa, trzy zdrowaśki, w piekarniku, to ci wywietrzeje z głowy anarchia!
Słowik - 26 Czerwca 2006, 12:19

Jaka anarchia, uczciwie poparłem pomysł Ojca Redaktora :mrgreen:
Ja nawet piekarnika nie mam...

Godzilla - 26 Czerwca 2006, 12:21

Wyjdź na spacer. Tam się upieczesz :mrgreen:
Rafał - 27 Czerwca 2006, 09:38

Zanikityczować Esefa! Zanikotynować Nikitycza! Zaesefić .... eee .... znaczit, co ja chciałem powiedzieć?
Piech - 28 Czerwca 2006, 01:07

Max, dobrze że nadal rysujesz, choć w poprzednim numerze napędziłeś nam strachu.

No i gratulację z powodu piłkarskiego awansu Twoich rodaków. Ja kibicuję braciom-Słowianom.

Max Bohdanowski - 29 Czerwca 2006, 02:01

Dzieki! Prawde mowiac, po pierwszej porazce wszyscy mysleli ze mamy przerabane. A tu nie! Ostatnia gra byla w ogole wspaniala. Zwykle nie interesuje sie pilka, ale tym razem... jestem zafascynowany i... dumny z rodakow.

Co do Nikitycza - nieco zmieni sie w najblizszym czasie. Bedzie bardziej czarny i mniej humorystyczny. No mercy for anyone.

elam - 29 Czerwca 2006, 02:14

ooO Nikitycz idzie na wojne? :) fajnie.
mam tylko nadzieje, ze sezon na gremlinki jeszcze sie nie rozpoczal :)

Anko - 4 Lipca 2006, 06:16

To ja proponuję: Gajowy zamiast etatowego shorta-wypełniacza! Może być i pięciostronicowy gajowy w szortach! :mrgreen:
Rafał - 4 Lipca 2006, 11:21

Maksie, fajny masz sweterek :mrgreen:
Max Bohdanowski - 5 Lipca 2006, 23:51

Rafał napisał/a
Maksie, fajny masz sweterek :mrgreen:


Lubie militaristajl

Max Bohdanowski - 6 Lipca 2006, 00:08

Coz, w oczekiwanym numerze bedzie jeszcze jedna strona, ale w kolejnym (jezeli wytrzyma odpowiedzialnosc Rednacza) bedzie juz dwie. Wczesniej mialem pomysly na dluzsze odcinki, ale nie moglem je wykorzystac.

Co do gremlinkow, naleza do tych niewielu ras, do ktorych Nikitycz nie strzela. Na przyklad, nie strzela do Vorlonow. Gremlinki przypominaja mu Czeburaszke z radzieckiej animacji lalkowej, wiec uwaza je za swojskie stworzenia.

Max Bohdanowski - 6 Lipca 2006, 00:32

Co zas do Tictacfielda, prosze - odcinek drugi.




Rafał - 6 Lipca 2006, 08:32

Cytat
Lubie militaristajl

Ja o tym z komiksu, gdzie kawałek siebie namalowałeś :wink:

Pako - 6 Lipca 2006, 09:11

A ten też jest ładny, co w awku wiadć ;)
Aha.. co do Tictacfilda -puenta jest świetna :mrgreen:

Rodion - 6 Lipca 2006, 11:00

Dwie stronki? :D No to bedziesz mial miejsce do popisu :wink: Ciekawe co nam zaserwujesz i jaki jest Nikitycz z ciemnej strony :|


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group