To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Summa Technologiae - SETI@home

Ixolite - 2 Wrzeœśnia 2006, 23:37

Poza cytatami słów innych osób widzę tylko obrazki :roll:
Pako - 3 Wrzeœśnia 2006, 09:46

Ha! Bo widzisz, Ixi, nie da się powiedzieć niczego, co by już nie było powiedziane przedtem :)
Tomcich - 3 Wrzeœśnia 2006, 12:21

Raport za tydzień 35

Dane na podstawie których został przygotowany są z soboty 2 września z 21:13

Ogółem wszystkich uczestników Seti jest obecnie na świecie 497 739

W naszym teamie jest 54 członków (przybyło 4 :bravo – witamy w naszym gronie komputering, rafal.bryszewski, Goldi, Kuocokoc :bravo ) z tego 46 ma kredyty i liczymy już na 92 komputerach -asymilowaliśmy 12 hostów więcej niż w zeszłym tygodniu mieliśmy. (Geralt i brutha asymilowali dodatkowo po 1 komputerze, Hjeniu 4, ogrodnik 2, a debiutujący w tym tygodniu wnieśli do gry po 1 maszynie :) ). Liczących w tym tygodniu było 38.
Spośród 41 692 teamów jesteśmy w chwili obecnej na pozycji 2 931 – jesteśmy już lepsi niż 38 761 teamów (93,0%), przeskoczyliśmy w tym tygodniu o 456 miejsca w górę :D i uzbieraliśmy łącznie 209 062 kredytów z tego 34 206 w tym tygodniu. Pośród teamów polskich jesteśmy na miejscu 38 (skok o 3 pozycje). :bravo :D

A teraz bardziej szczegółowo:
:arrow: Debiuty: :bravo
komputering - na miejscu 32
rafal.bryszewski - na 35
Goldi - na 38
Kuocokoc - na 39
:arrow: Skoki w górę: :bravo
Fidel - z 13 na 12 :bravo
Agi55 z 20 na 14
Hjeniu z 27 na 15
Geralt z 26 na 23
Maniek z 29 na 25
Gratek z 42 na 29 (największy skok o 13 pozycji :bravo )
ogrodnik z 34 na 30
greymoon z 41 na 31
:arrow: Spadki:
o 1 pozycję - harkonen2, dareko, -=Arti=-
o 2 pozycje - Rodion, Pako
o 3 pozycje - Słowik, Miria, Madzik, joe_cool, Czarny
o 4 pozycje - Last Viking, dzejes, brutha
o 5 pozycji - Godzilla, marek1964
o 6 pozycji - Selithira, mawetePL
o 7 pozycji - Rafał
o 8 pozycji - Gustaw, ogrodnik, VdH
:arrow: Reszta utrzymała swoje pozycje sprzed tygodnia. :D

I pora na wykresiki. :D

Miejsce liczących na świecie

Ilość zebranych kredytów przez liczących (TC)

Przyrost kredytów w tygodniu 35 :bravo Sandman - 4 086 w tym tygodniu i miejsce 1 :D

% udział w zdobytych kredytach w 35 tygodniu

Przyrost kredytów w poszczególnych tygodniach Ten wykres mówi najwięcej. W tym tygodniu rekordowa ilość zdobytych kredytów 34 206 :bravo . Trzeba tu również uwzględnić, że raport obejmuje o 1 dzień mniej. :D Mam nadzieję, że to tendencja wzrostowa :)

Ilość kredytów zdobytych przez team narastająco 209 tys. mówi samo za siebie :bravo

Zmiany pozycji teamu na świecie

Zmiany pozycji teamu w Polsce - teraz już przyrosty nie będą takie szybkie, ale będziemy walczyć o każdą pozycję. :lol:

Wszystkim liczącym gratuluje :bravo , nieliczących jak zwykle zapraszam do wzmocnienia naszych szeregów. W tym tygodniu powinniśmy osiągnąć ok. 240 000 kredytów :D (a może zdobędziemy nasze pierwsze ćwierć miliona :wink: ), przeskoczyć w okolice miejsca 2 558 na świecie i uzyskać miejsce 35 (może 34 jak się ostro postaramy :mrgreen: ) w Polsce.

Zapraszam również do komentowania raportu. :D

Tak więc QCF, QCG i do przodu!!!

Tomcich - 3 Wrzeœśnia 2006, 12:25

Witamy w naszym teamie gorata z pierwszymi punktami :bravo :D
gorat - 3 Wrzeœśnia 2006, 13:58

Tomcich: nie mógłbyś odwrócić wykresów pokazujących pozycję zespołu? Chyba rośnie a nie maleje :D
Tomcich - 3 Wrzeœśnia 2006, 14:43

No właśnie im niżej tym lepiej :mrgreen: dążymy do miejsca 1, idziemy na samo dno. :mrgreen: :D
gorat - 3 Wrzeœśnia 2006, 15:00

Tomcich
Cytat
idziemy na samo dno. :mrgreen: :D

O, to mi się podoba :mrgreen:

Ixolite - 3 Wrzeœśnia 2006, 16:30

Wiadomo, na dnie chłodzą sie zagrzebane w piasku flaszki :mrgreen:


A ja już trzeci dzień ocieram się o 300 RAC

Iscariote - 3 Wrzeœśnia 2006, 20:34

Noo źle nie jest, stoję w miejscu. A QCF powinienem iśc w górę... :|
Ixolite - 3 Wrzeœśnia 2006, 20:52

Ah, ah, o kroczek od 300 jestem :bravo
NURS - 3 Wrzeœśnia 2006, 21:35

A ja niestety przez najbliższe dni mam tylko jedną maszynę działającą :-(
Selithira - 3 Wrzeœśnia 2006, 22:23

Ja musze dojsc do ladu z nowym systemem zanim zainstaluje SETI :( Na razie np. przy ustawieniu jezyka na polski wyskakuja dziwne krzaczki, wiec ustawilam na angielski i pisze bez polskich znakow :(
Nexus - 3 Wrzeœśnia 2006, 22:42

Jak powszechnie wiadomo, Galareta jest cięższa od wszystkich płynów i porusza się po dnie... dlatego tam zdążamy :mrgreen:
Tomcich - 3 Wrzeœśnia 2006, 22:53

Jest nas już 56 :bravo Witamy Janusa :D , dołączył się dzisiaj i już zdążył otrzymać kredyty dla teamu. :bravo :D
hjeniu - 3 Wrzeœśnia 2006, 22:57

Selithira: :idea: Może wystarczy przestawić układ klawiatury na Polski programisty?

QCF

Pako - 4 Wrzeœśnia 2006, 08:46

Selithira - a jakiego systemu używasz tak w ogóle?
Tomcich - 4 Wrzeœśnia 2006, 09:56

Witamy w naszym gronie rednels :D Pierwsze punkty uzyskane. :bravo :D
Ixolite - 4 Wrzeœśnia 2006, 10:20

whoo! mam 300 RAC!

QCF! QCF! QCF!

Agi - 4 Wrzeœśnia 2006, 10:22

:bravo gratki Ixolite. Ja na razie podskakuję pod 180, dobre i tyle :)
mawete - 4 Wrzeœśnia 2006, 14:26

Przemy jak ruska armia....
LordFury - 4 Wrzeœśnia 2006, 16:26

Witam po dłuższej nieobecności. I gratuluję szybkich wzrostów - z tego co widzę, pod względem tygodniowego przyrostu punktów jest to 6. miejsce w PL! Nice :bravo


@dareko
NURSie, czy moglbys wkleic w pierwszy post wszystkie ciekawsze linki i porady jakie sa w calym watku. Ludzi przybywa, optymalizacje powinni zrobic a pewnie nie wiedza jak. Moze nawet nie pierwszy post, moze w ogloszeniach. Chodzi o to, zeby nie trzeba bylo calego watku przewalac.


Mini-poradnik instalacji/konfiguracji/optymalizacji jest już gotowy i czeka grzecznie na dysku. Wszystko pokazane krok po kroku na obrazkach, 7-letnie dziecko sobie poradzi. Czekam tylko na odpowiedź NURSa :wink:

Tomcich - 4 Wrzeœśnia 2006, 16:34

Witam LordzieFury,
myślę, że NURS nie da się długo prosić o odpowiedź, a taki poradnik dotyczący instalacji i optymalizacji, szczególnie dla nowych QCFian przyda się na pewno. :D Inna sprawa, że można też zaprosić nowych członków teamu na forum do tego wątku, poinformować o możliwościach optymalizacji, mawete - jako zakładający team - ma dostęp do ich adresów e-mail.

dareko - 4 Wrzeœśnia 2006, 16:38

LordFury, dzieki za poradni, w ogole dzieki za pomoc :)
LordFury - 4 Wrzeœśnia 2006, 16:48

Można by go bez problemu umieścić całego w pierwszym poście, tylko potrzeba do tego dwóch rzeczy:
1. (edit: tu było coś bardzo głupiego :lol: )
2. Nieco (ok. 3MB) miejsca na serwerze strony/forum, żeby umieścić tam 3 paczki z optymalizacjami
Jeśli to się da załatwić, to jestem za a nawet przeciw :wink:


PS. I nie ma sprawy - cieszę się, że mogę jakoś pomóc. Zwlaszcza, że to nie żadne moje wielkie "dzieła" - ja jedynie zebrałem do kupy ciut informacji z sieci...

PPS. NURS, gdyby tamten mail przez forum nie dotarł (nie dostałem kopii) - podeślij mi na PW swojego "normalnego" maila, żebym mógł archiwum załączyć.

dareko - 4 Wrzeœśnia 2006, 18:24

Ixolite sie cos tam oferowal z serwerkiem :)
Selithira - 4 Wrzeœśnia 2006, 19:21

hjeniu napisał/a
Selithira: Może wystarczy przestawić układ klawiatury na Polski programisty?

QCF


Dzięki, faktycznie wystarczyło :)

Pako:
Cytat
Selithira - a jakiego systemu używasz tak w ogóle?


Windows XP professional, ale bardzo długo używałam 98 i teraz trudno mi się przestawić :)

A żeby nie było offtopu - zainstalowałam SETI z powrotem, QCF!

Ixolite - 4 Wrzeœśnia 2006, 19:24

No mogę trochę plików i tutorial trzymać na swoim serwerze - przez najbliższe pół roku powinien działać :)
Nexus - 4 Wrzeœśnia 2006, 19:37

Ixolite, a jakie masz łącze? Bo to łatwo zatkać :)
Ixolite - 4 Wrzeœśnia 2006, 20:18

Nie wiem dokladnie, bo to nie u mnie w domu :) Server jest wirtualny, na współdzielonym łączu, ale zatkać się nie ma szans przy tak małych plikach i niewielkiej liczbie korzystających :)

Bardziej istotny jest limit transferu miesięczny, ale znowu, w tym wypadku nie ma się o co martwić. Na potrzeby forumowe wystarczający aż nadto.

Tomcich - 4 Wrzeœśnia 2006, 21:42

Jest już kolejny zawodnik, jest nas 57. :bravo :D Witamy, choć jeszcze nie wiadomo kogo. :mrgreen:

QCF, QCG i do przodu!!!



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group