To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Poznań WlkP - PiwoKon (cykliczno-spontaniczny)

Gwynhwar - 13 Maj 2007, 13:41

Kuszące, ale nierealne. Wyrosłam z łamania serc, a przynajmniej obrzydło mi to :)
Adashi - 14 Maj 2007, 00:30

Adanedhel, brachu! Dajesz, dajesz! Przybywaj do WlkP. Czekamy!

Co zaś się tyczy manier, no przecież my się z Gwynką tylko tak droczymy, prawda gruppie? Nie obrazisz się przecież na mnie za te foty, wiesz, że zrobiłem je dla tych forumowych podglądaczy :twisted: Obiecuję, że następnym razem fotki będą lepsze :wink:

Adanedhel - 14 Maj 2007, 11:46

Oj, lepiej żeby były. My tu w stolycy piękne foty robimy, przed wszystkimi się chwalimy, a Wy co? Normalna cenzura :D
gorim1 - 14 Maj 2007, 17:03

no cóż ja mam w planach wizytę jednodniową w czerwcu w poznaniu
nie wiem kiedy jeszcze dokładnie.
Fakt moja komórka nawet bardzo pijana lepsze fotki robi.

hrabek - 17 Maj 2007, 13:19

Dzieki wielkie za mile przyjecie w poznaniu i niesklepanie paprykarza w imie zaciesniania zwiazkow miedzy kibicami (ze niby wy jestescie sprite, a ja pragnienie, czy na odwrot) :)

Piwo smakowalo rewelacyjnie. NIe wiem, czy ktos zauwazyl, ze pierwsze wciagalismy chlodne butelki, ale starczylo na dwa rozdania i trzecie juz bylo cieple. Czwarte bylo juz z kija, ale za to znowu zimne.
Na koniec Adashi probowal mnie wezykiem wysterowac nie wiem gdzie, sam pewnie tez nie wiedzial i musialem mu droge pokazywac :mrgreen:

Gosc specjalny Melfka okazala sie kobieta z wszystkimi palcami, co wbrew pozorom nie jest oczywiste, bo do tej pory nie napisala zadnego posta, wiec zachodzilo podejrzenie, ze to bot testowy wygenerowany przez Logana. W zasadzie wciaz nie wiemy, czy to nie bot, ale przynajmniej ladnie sie usmiecha :mrgreen:

Gwynhwar - 18 Maj 2007, 14:54

A o mnie ani słowa o.o
mawete - 18 Maj 2007, 14:59

Gwynhwar: po prostu zaparło Im dech.... :D
Gwynhwar - 18 Maj 2007, 15:02

Och, bo w pubie duszno bylo :D
Sasori - 18 Maj 2007, 15:13

A w sobotę będzie można na Sasoriego na Malcie natrafić.

Lao Che nie przepuszczę, mimo żem już sługa Babilonu, a nie studencina.

hrabek - 18 Maj 2007, 15:17

Gwyn, ja cie bardzo przepraszam, ale prawde rzekl mawete.

Sasori: a co bedzie na Malcie? Bo zaraz mnie cos trafi, tydzien w hotelu, zero atrakcji (poza piwokonem oczywiscie, ale to nie na malcie, tylko w centrum), a w zasadzie jak tylko wyjechalem to imprezy robia?

Sasori - 18 Maj 2007, 15:28

Na Malcie od bodajże środy trwają juwenalia. Koncerty od 12:00, bzdety, kotlety i balety, jak to z tymi nierobami studentami bywa. W sobotę dwa hiciory - Lao Che i Dog Eat Dog, poza tym piwo, wino i co ino. Pogoda ma się poprawić, więc łaskawie zaszczycę tych tam swoją obecnością.



edyta: Uwaga - opitoliłem michę, więc mogę atakować z przyczajki, na nindżasa.

Gwynhwar - 18 Maj 2007, 15:58

Sasori napisał/a
edyta: Uwaga - opitoliłem michę, więc mogę atakować z przyczajki, na nindżasa.


O czym ty do mnie mówisz o.o

A w sobotę, jest jeszcze Hunter *_*

Sasori - 18 Maj 2007, 18:26

Gwynhwar napisał/a
Sasori napisał/a
edyta: Uwaga - opitoliłem michę, więc mogę atakować z przyczajki, na nindżasa.


O czym ty do mnie mówisz o.o

Już przekładam: ogoliłem głowę, więc mogę swoim pojawieniem się wywołać zaskoczenie.

Gwynhwar - 18 Maj 2007, 18:30

Jak to ogoliłeś O_O
mawete - 18 Maj 2007, 21:10

Sasori: moze i ja bym ogolił zaczynaja mnie te kudły wkurzać... ale podobno jak bandzior wyglądam - szef mógłby paść na zawał... :D
Sasori - 18 Maj 2007, 21:38

Hooray, offtop mode on! Tak czy siak, skrócenie kudłów z długości do-ramion do długości ledwie-mogę-je-chwycić-w-palce niesie ze sobą tak kosmatą wygodę, że normanie nie wiem co sobie myślałem, próbując ponownie zapuścić włosie. Czesanie? Mycie? Suszenie? Osochosi? :D Poza tym według znajomych wyglądam o kilka lat młodziej, co na przestrzeni kilku dni zdążyło potwierdzić się dwukrotnie - zostałem posądzony przez sąsiadkę o wypisywanie brzydkich napisów na drzwiach ("o rany, nie poznałam pana, wygląda pan zupełnie inaczej, wzięłam pana za licealistę z markerem") a przed godziną poproszono mnie o dowód przy zakupie bronków. Sweet.

Wracając do Malty i juwenaliów na wierzchu, jakby co to to mój przystojny łeb zawita tam koło ósmej. Można do mnie słać priwy z uprzejmym żądaniem udostępnienia numeru komórki. Lub buta, whatever.

Uwaga - zamierzam być pijanszy niż zwykle.

Adashi - 19 Maj 2007, 10:18

Sasori, zgolił czuprynę, żeby maksymalnie zmienić wizerunek zapodany na fotach z Piwo-Konu, Kruku teraz się nie pomylisz, za to my będziemy mieć problemy z rozpoznaniem. Ale jest na to sposób opatentowany już przez Sasoriego - zamanifestowanie nam przed oczami najnowszym numerem SFFiH :mrgreen:
mawete - 19 Maj 2007, 18:13

Sasori: ja normalnie boki i tył robie jedynką a reszte trójką... :D Czekaj zaraz poszukam mojej owłosionej fotki :D

//edit: Fotka z kudłami :D

Anonymous - 20 Maj 2007, 08:20

Byłem na Malcie wczoraj. Hunter wielce OK, a podczas występu Dog Eat Dog całkowitym przypadkiem spotkałem w tłumie Wojtka Szydę :).
Piotrek Rogoża - 20 Maj 2007, 08:21

To ja, ten powyżej :P .
Adashi - 20 Maj 2007, 23:21

gorim1 napisał/a
no cóż ja mam w planach wizytę jednodniową w czerwcu w poznaniu
nie wiem kiedy jeszcze dokładnie.

Jak będziesz wiedział to daj nam znać ;) Zorganizujemy Piwo-Kon ma się rozumieć :D

Adanedhel - 21 Maj 2007, 13:18

Wpadnie wam gorim w południe w środku tygodnia :D Więc lepiej załatw wszystkim wolne, Adashi :mrgreen:
Adashi - 30 Maj 2007, 13:52

Kilka wspominek z Piwo-Konu edycja 1,5 + mapa skarbów :mrgreen:

Mapa Jak trafić do Valhalli by Gwyn :mrgreen:
:!: Zwróćcie uwagę na zaznaczone miejsce występowania trolli :mrgreen: :wink:


Teksty warte zapamiętania:

Count: Hannibal był już niestety kiepski...
Adashi: Jak możesz tak powiedzieć o filmie Ridleya Scotta? <załamuje ręce>
:mrgreen:

Ekipa podziwia zdjęcia wojów zdobiące ściany pubu, obok wiszą podobizny nordyckich bogów:
Adashi: Ten tu mi wygląda na Loki'ego.
Melfka: Umiesz czytać! :twisted:

Czarny - 30 Maj 2007, 13:55

Adashi napisał/a
Adashi: Ten tu mi wygląda na Loki'ego.
Melfka chyba a może Marcin: Umiesz czytać


A co, to była Freya :twisted:

Adashi - 30 Maj 2007, 13:58

Nie, to był Loki, po prostu nie zauważyłem podpisów. :mrgreen:
mawete - 30 Maj 2007, 20:35

Nie wiem czy się pochwalić bo jescze nie wiem na 100% imoze wyjść jak z Krakowem - szef mi nada pilniejszą robotę... :D
Gwynhwar - 7 Sierpnia 2007, 14:26

UWAGA!!!

Spontaniczny Piwo-Kon odbędzie się w ten piątek 10 sierpnia!
Goście specjalni: Fearfol, z dalekiej dalekości.

Host: Gwynhwar + (na 99% Adashi)

Zaproszeni: Forumowe pyry (including Sasori & Melfka), Agi byłoby wspaniale gdybyś wpadła. A także każdy chętny Forumowicz!

Zbiórka o 14.00 pod Empikiem ul.Ratajczaka 44, przy Placu Wolności
W planach kino kobiety i śpiew, bądź piwo "u Honzika" (Valhalla w remoncie).

Agi - 7 Sierpnia 2007, 14:44

Jak szef pozwoli to przyjadę
Adashi - 8 Sierpnia 2007, 11:03

Będę jako się rzekło :D
Fearfol - 9 Sierpnia 2007, 12:55

Co do mnie jest już to pewne. I raczej nie sam ale we dwóch.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group