To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Urodziny Clay, Marcina Przybyłka i Żerania, czyli semi-SKOFA

Ixolite - 1 Grudnia 2006, 23:25

A ja mimo chęci nie będę :( Tzn. na rekonesansie. Ale rekonesans pewno krótki będzie :roll:
dareko - 2 Grudnia 2006, 09:50

Cytat
Ale rekonesans pewno krótki będzie


A to sie jeszcze zobaczy :mrgreen:

Studnia - 2 Grudnia 2006, 12:02

Rekonensans - oznacza rozpoznanie stanowisk i sił nieprzyjaciela.
Jak wiemy, teren przeznaczony do rozpoznania obejmuje tereny zabytkowe miasta Warszawa, na które składa się duża ilość małych uliczek z jeszcze wiekszą ilością potencjalnych ognisk oporu (zwanych potocznie "barami" lub "pubami"). Aby rekonesans był dokładny każde taki punkt oporu musi zostać dokładnie zbadany i opisany aby główne siły inwazyjne, których przybycie jest zaplanowane na 16 XII br. mogły szybko i skutecznie uderzyć w najbardziej newralgiczny punkt, zająć go i zanihilować.... :twisted:

Claygirl - 2 Grudnia 2006, 12:04

Czy ktokolwiek będzie w metrze Ratusz o 18.00 dzisiaj? ;)
Studnia - 2 Grudnia 2006, 12:11

Być może ja. Jeszcze dam znać.
Claygirl - 2 Grudnia 2006, 12:23

Idea była taka, żeby ktoś miły poszedł ze mną robić rekonesans... A teraz wychodzi, że koniec końców sama idę do Kompanii...
Ixolite - 2 Grudnia 2006, 12:34

No ja właśnie nie moge, bo wieczorem do babci do szpitala jadę.
Anonymous - 2 Grudnia 2006, 12:37

Ja się wycofać nie mam zamiaru Clay. Obiecałem, to będę. :)
Nattfiarill - 2 Grudnia 2006, 15:54

A ja już wiem, że 16 mam dyżur :|
Diabolus - 2 Grudnia 2006, 22:53

Kurna, niebędzie mnie na 100%. Mam teraz totalnego wku..... :evil: Zapowiedziano mi że szybciej niż przed 18 mnie niewypuszczą :evil:
Studnia - 3 Grudnia 2006, 02:57

Melduje zakończenie rekonensansu. Lokal załatwiony na 70%, reszte będziemy dogadywać w tygodniu. Szczegóły do uzgodnienia z Clay...
I tu należą sięjej specjalne podziękowania, bo gdyby nie ona i jej krem nawilżający to wyprawa zakonczyła by się totalną klęską i doprowadziłaby do zapanowania totalnego marazmu. Pamiętajcie, cobyście nie robili musicie mieć krem nawilżający!!

Claygirl - 3 Grudnia 2006, 03:02

Właśnie wróciłam :) Wielkie buzi dla Mirii, Bernharda, dareko, Studni, RAJa, Żerania oraz Lokje i Rafała, którzy byli z nami duchem. Udało nam się znaleźć 3 poważne miejsca, w których moglibyśmy zrobić imprezkę. Plusy, minusy i zdjęcia jutro. Jutro też galeria z brzydkich rzeczy, jakie robiliśmy dzisiaj... :twisted: Dobranoc wszystkim! :*
dareko - 3 Grudnia 2006, 19:00

I ja tam bylem i dobrze sie bawilem :) Nie moglem byc o 18 w metrze, dotarlem dopiero jakos tak o 21. Przeszedlem sie z Metra Ratusz na starowke, po to tylko, zeby sie dowiedziec, ze ferajna przeniosla sie pod Uniwerek. Zrobilem sobie spacerek, dotarlem do knajpki a tam sie dowiedzialem, ze wiekszosc towarzystwa wlasnie sie zbiera a reszta wychodzi szukac dalej. Nawet niczego sie nie napilem :( Pozegnalismy Mirie, Bernharda i Zerania. Zostalismy w trojke, Claygirl, Sudnia i ja. Sprawdzilismy Nore (paskudne karaoke) i Harende (paskudne ceny), caly czas na piechotke dotarlismy do metra Swietokrzyska. Dziekuje Clay i Studnia za mily spacerek, z bankowego, przez Zamkowy do Defilad.... no po prostu bomba! :? :)
Potem bylo juz lepiej, metrem na polibude, a tam do milej knajpki, nie pamietam nazwy. pamietam, ze swietnie sie bawilismy, siedzielismy do oporu, no i oczywiscie pilismy. Studnia jak zwykle raczyl sie miodzikiem, puchatek jeden :twisted: Oczywiscie uslyszal wiele moich komentarzy na ten temat :twisted: Clay tez zdecydowala sie miodzik, do tego na goraco :shock: Nie wiedzialem co mam ze soba zrobic, chcialem nawet wstac i krzyknac, ze oni nie sa ze mna tylko przypadkiem siedzimy przy jednym stoliku :mrgreen: O czym gadalismy to nasze :mrgreen: jesli kogos swedzialy uszy, to wlasnie przez nas :twisted: Bwailismy sie tak dobrze, ze nawet nie zauwazylismy, ze zamykaja knajpe, nam jednak bylo malo. Poszlismy do innej. Tam jeszcze pobalowalismy i do domciu, w swietnych nastrojach :) Rekonesans uwazam za niezwykle udany :D

Ixolite - 3 Grudnia 2006, 19:49

Ehhh... żal zadka ściska, że tylko z relacji się takie rewelacje poznaje :cry:
Studnia - 3 Grudnia 2006, 20:50

dareko, zapomniałeś mi podziękować za odprowadzenie was na postój taksówek. Ale nie ma za co :wink:
Rafal Kosik - 3 Grudnia 2006, 21:00

Ech... Nie pozostaje mi nic innego, niż dopisać się do długiej listy osób żałujących, że nie byli na rekonesansie... [ciach]

R.

Studnia - 3 Grudnia 2006, 22:01

No jeżeli na rekonensansie, żesmy się rozkręcili dość szybko (głównie dzięki kremowi nawilżającemu :mrgreen: ) to myśle ze na właściwym spotkaniu, będzie jeszcze lepiej, i nie będzie trzeba czekać do świtu...
Claygirl - 3 Grudnia 2006, 22:51

Dodałam do listy gości RAJa, który dzielnie pomagał nam w rekonesansie :)
Anonymous - 3 Grudnia 2006, 22:57

Potwierdzam, fajnie było. Dowiedziałem się spoooorooo rzeczy o forumowiczach. A i krem nawilżający...cóż, kto nie był, ten się nie dowie "z czym to się je".;-). Harendę znam, Nory...nie. Czekam na zdjęcia tej drugiej. :-) I na zdjęcia w ogóle! [ciach]

Rafale, mam do ciebie prośbę - załatwiłbyś po znajomości komplet "Mars" i "Vertical"?
Oczywiście chodzi o kupno, a nie żadną darowiznę.:) Zgodnie z obietnicą złożoną na drugiej SKOFie chciałem kupić knigi, ale nigdzie nie ma:shock: A po żadnym Allegro szukać nie będę. Polskich autorów wspierać trzeba! Rzekłem.

Claygirl - 3 Grudnia 2006, 23:05

Galeria z naszych poczynań w kolejności chronologicznej :)



Pssst, czy zdjęcia w takiej formie mogę wrzucać na Forum?

Studnia - 3 Grudnia 2006, 23:20

Ech... Wspomnienia... Clay, a dlaczego niby miałbym zapomnieć o tym zdjęciu? Mnie tam się podobamy :mrgreen:
Rafal Kosik - 4 Grudnia 2006, 14:23

To już przesądzone. Nie będę na semi-SKOFie :( Życzę wszystkim miłej zabawy i z niecierpliwością czekam na niesemi-SKOFę, gdzie obiecuję wypić piwa za dwie imprezy!

pozdr., Rafał Kosik

gorim1 - 4 Grudnia 2006, 16:12

Rafal Kosik, a miałem zamiar cię dorwać
plany mi popsułeś

Rafal Kosik - 4 Grudnia 2006, 16:21

Niestety nie będę mógł być za 2 tygodnie, ale z chęcią dam się "dorwać" na i po targach książki w tę sobotę:
http://www.science-fictio...r=asc&start=150

pozdr., Rafał

dareko - 4 Grudnia 2006, 17:33

Wlasnie, taksowki.
Uznalismy, ze nie ma co zamawiac, zlapiemy sobie jakas na Emilce, zawsze tam pelno ich stoi. Przy okazji odprowadzilismy troche Studnia, nie na odwrot :) Niestety, przelecielismy cala Emilie Plater, nie tfu, wroc ( juz widze jak Kruk Siwy, po przeczytaniu tego zdania, udaje sie do komorki wybrac odpowiedzni trzenek od szpadla) ulice cala przeszlismy, taksowkarzy sie pytalismy i nic. Zadnemu nie chcialo sie jechac na Ursynow. Oni tam siedza, kawe siorbia i hot-dogi zzeraja, :? szansy na kurs nie ma. :shock:
Zdesperowany juz bylem, zobaczylem jadaca taryfe, rzucilem sie ku Swietokrzyskiej. Uslyszalem za soba damski krzyk "dareko!!! nie rzucaj sie pod kola, zlapiemy nastepna!!!" i podobny, wojskowy wrzask Studnia. Wzruszylem sie, dbaja o mie, martwia sie, kochani :oops: Ja jednak nie mialem zamiaru sie rzucac, nie umiem tez po amerykansku gwizdac, po prostu pomachamlem reka, tak sie przeca zatrzymuje jadace taksowki :D . Wzroszenie minelo gdy uslyszalem Claygirl "Eeeee, a juz myslalam, ze bedzie fajnie" i Studnia "Lipa, krwi nie bedzie", glosy pelne zawodu. :shock: Kochani sa, prawda? :mrgreen:
No i to by bylo juz na tyle, oszczedze wam opisu taksowkarza, zwolennika PiSu i strasznego gaduly. :evil: Nie rozstalem sie z nim w zgodzie, napiwku nie bylo. 8)

gorat - 4 Grudnia 2006, 19:37

Piszecie, że byliście w PIWOnii. Zlokalizowałem ją. Nono, hardkorowcy, z Zamkowego na plac Defilad przez Nowowiejską... :shock: :shock: :shock:
dareko - 4 Grudnia 2006, 19:54

gorat, kawalek zrobilismy metrem ;)
Claygirl - 4 Grudnia 2006, 22:19

dareko: Nie przypominam sobie, żebym mówiła "eee, a myślałam, ze będzie fajnie". Wydaje mi się, że mówiłam, że będzie fajnie jak amerykańskich filmach, gdzie łapie się taksy na ulicy!
mawete - 5 Grudnia 2006, 08:33

Plączecie się w zeznaniach :mrgreen:
Anonymous - 5 Grudnia 2006, 12:47

Cytat
Eeeee, a juz myslalam, ze bedzie fajnie i Studnia Lipa, krwi nie bedzie, glosy pelne zawodu. Kochani sa, prawda?

:mrgreen: :mrgreen:



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group