To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Polcon 2007

Lu - 7 Stycznia 2007, 23:58

dzejes, madra głowa, powiedział:
Cytat
Propozycja organizacyjna : może wszyscy zainteresowani noclegiem w akademiku umówią się na jeden? Zawsze można potem robić poranne imprezy antykacowe :D

Jestem za :)


Monika_22

ok :lol:

hjeniu - 8 Stycznia 2007, 08:12

Ktoś wie ile w końcu kosztuje nocleg w akademikach? Bo na stronie Gildii jest 20 zł a na stronie Polconu 30 :roll:
Czarny - 8 Stycznia 2007, 08:18

Według druku zgłoszenia na Polcon wersja 4.3 30zł za osobonoc
hjeniu - 8 Stycznia 2007, 08:20

thx
Pako - 8 Stycznia 2007, 16:06

Cytat
Pako, na litość boską!!! W życiu nie widziałam faceta który by narzekał na brak kasy bardziej niż ty!

Mea culpa, ale cóż poradzę, narzekacz pospolity jestem, chociaż staram się z tym walczyć ;) Ale sorka, głupio wyszło.
Tak czy siak uważam, że śmiesznie trochę to zorganizowano, bo o ile trochę w środowisku fantastów jako takich się pokręciłem, to jeszcze nie spotkałem takich, co by się zdecydowali na ten hotel.

Dzejes - widzisz, że to ja bardziej narzekam, widzisz? :P ;)

dzejes - 8 Stycznia 2007, 16:32

Nie Pako, Ty po prostu zanudzasz ludzi monotematycznością, tymczasem ja narzekam na każdy temat :lol:

To tak jakby jeden kucharz gotował najróżniejsze potrawy korzystając z tradycji kulinarnych różnych kontynentów, a drugi nic tylky pyry i pyry.

Pako - 8 Stycznia 2007, 16:44

A... powiadasz? Ale widzisz, efekt narzekań lepszy. Bo po co się narzeka? Chyba tylko po to, żeby żal z własnej duszy na innych przelać. Tedy ty musisz więcej narzekać, żeby ludize Ci powiedzieli, żebyś zmilczał. Mi się udaje w krótszym czasie to osiągnąć. Teraz problem: większym narzekaczem jest ten, narzekający dłużej, czy ten szybciej wkurzający okolicznych ;) ?
A kasę wpłacę, wciągnijcie mnie na pewniaka, przynajmniej będzie jakiś imperatyw, żęby się nie wymigiwać potem. To gdzie płacić?

Anonymous - 8 Stycznia 2007, 19:07

Pako, poczytaj sobie wątek... :roll:

Hotel jak kotel, ale przecież są akademiki.

Studnia - 8 Stycznia 2007, 19:49

Aktualizacja

Lista:
Nexus
mawete
Studnia
hjeniu
Miria
Bernhard
krisu
Monika_22
Pako
Lu

Monika_22 - 9 Stycznia 2007, 17:03

Bardzo przepraszam, ale moje studenckie fundusze się posypały - nic tylko usiąść i płakać, nie pierwszy to niestety raz :( :cry: bardzo chcę jechać, dlatego jest mi strasznie żal, ale teraz nie dam rady wpłacić na akredytację. Mam nadzieję, że później uda mi się może coś odłożyć i jak coś to się spotkamy na miejscu - jak się uda to będzie mój pierwszy Polcon :)
Studnia - 9 Stycznia 2007, 18:04

Monika, jak na razie przenoszę Cie na niebieską listę, do końca miesiąca jeszcze trochę czasu to i może Twój los się odmieni.

Lista:
Nexus
mawete
Studnia
hjeniu
Miria
Bernhard
krisu
Pako
Lu
Monika_22

Monika_22 - 9 Stycznia 2007, 20:25

Ok,

dzięki, ja też mam nadzieję, że los się jeszcze odmieni,

Pozdrawiam :)

gorim1 - 9 Stycznia 2007, 20:57

studnia dopiszcie i mnie
cholibka kto jest skarbnikiem i komu kasę za akredytację mam dać ?? czy przesłać oraz pewnie kartę zgłoszeniową

Studnia - 10 Stycznia 2007, 00:01

Aktualizacja

Lista:
Nexus
mawete
Studnia
hjeniu
Miria
Bernhard
krisu
Pako
gorim1
Lu
Monika_22


Skarbnikowania podjęła się Miria, co do reszty to niech ona się wypowie. Acha i jeszcze jedna sprawa... Kogo wpisujemy jako starszego grupy!? :shock:

Czarny - 10 Stycznia 2007, 07:29

Pako :lol:
Kasiek - 10 Stycznia 2007, 07:56

Na tę listę trzeba się zapisywać i wpłacać kasę do 15? To ja proponuję po 15 do 28 zrobić listę następną dla tych co na początku miesiąca mają krucho z kasą. Ja też nie dam rady do piątku, bo zmieniam pracę i w związku z tym dochody będą trochę później. Jak ktoś jest za to 15 proszę o zgłaszanie się.
Pako - 10 Stycznia 2007, 08:40

Cytat
Pako :lol:

Ani mi się ważcie! To warszawiak jakiś być raczej powinien ;)
Ale właśnie - jak to wygląda, komu kasę podesłać, karty zgłoszeniowe każdy osobno... gdiześ tam był link, to zaraz poszukam.

Studnia - 10 Stycznia 2007, 09:21

Jak warszawiak ma być starszym grupy, to niech to będzie skarbnik, czyli Miria :mrgreen:
mawete - 10 Stycznia 2007, 09:24

Jestem za.
Zgłoszenie grupowe chyba wymagało tego, żeby całą sprawę załatwić na jednym formularzu, nie każdy sam. Ale nie dam za to głowy.

Anonymous - 10 Stycznia 2007, 14:04

Ok, ja się mogę wstrzymać z wpłatą do 25 - potem nie, bo Krakon. Nr konta daję na priva i zbieram pieniądze na SKOFIE. Właśnie wysłałam zapytanie o to, jak ma wyglądać zgłoszenie grupowe - jak tylko będę cos wiedziała, to napiszę.

A co robi starszy grupy? :roll: :P

No, załatwię wszystko, chyba że 24.01 wypadnie mi wycieczka do Brazylii. :twisted:

gorim1 - 10 Stycznia 2007, 15:00

Miria, zgłoszenie grupowe 40 zł ? jak tak to w sobotę dostaniesz je
Anonymous - 10 Stycznia 2007, 15:03

gorim1, tak, to już było napisane wcześniej.
gorim1 - 10 Stycznia 2007, 15:23

bez zdegustowania proszę ale ostatnio tłuszcz mi się na oczy rzucił :P
Kasiek - 10 Stycznia 2007, 16:18

O, jak do 24 to ja bym się pisała. Bardzo bym prosiła o zaczekanie na mnie ( i może jeszcze ktoś się dopisze ) i o wpisanie mnie na listę.
dareko - 10 Stycznia 2007, 16:33

No to i mnie dopiszcie :)
mawete - 10 Stycznia 2007, 18:58

łoj bedzie dym.. :mrgreen:
Studnia - 10 Stycznia 2007, 19:52

Lista:
Nexus
mawete
Studnia
hjeniu
Miria
Bernhard
krisu
Pako
gorim1
Kasiek
dareko
Lu
Monika_22


No coraz lepiej to wygląda... :mrgreen:

Tomcich - 10 Stycznia 2007, 19:56

Studnia, czy Ty coś wiesz, że mnie z listy wykreśliłeś? :shock: Ja się jednak tak łatwo nie poddam. :twisted:
Anonymous - 10 Stycznia 2007, 20:05

Miria, To ja poproszę numer konta na priv, bo na Skofę i tak nie dojadę, nie ma szans.
Anonymous - 10 Stycznia 2007, 20:38

Chwilowo wstrzymajcie się z privami, bo wysłałam zapytanie w sprawie opłat i czekam na odpowiedź. Jak będę znać szczegóły, to napiszę. :)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group