To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Plafoniada - w każdy czwartek na Rynku w Literatce.

joe_cool - 20 Listopada 2006, 20:54

ja mam w sumie andrzejki formowe w sobotę i przy okazji imieniny. będzie wątroba bolała, oj będzie :twisted:
Nexusie, ale w czwartek będziesz? co by mi relację z przepytek Marcina Przybyłka zdać?

Lu - 20 Listopada 2006, 21:38

Nexusa chyba w czwartek nie bedzie, Argaela też nie. Ja nie wiem - rodzinka zapowiedział swój przyjazd :| Wykańczam sie nerwowo na samą mysl o tej wizycie :wink:
Nexus - 20 Listopada 2006, 22:35

joe_cool, niestety, ale w czwartek mnie nie będzie. Będę pomagał w przygotowaniach.
Co się odwlecze, to nie uciecze :D

RD - 24 Listopada 2006, 12:41

na prośbę organizatorów podaję link do szczegółowego programu obchodów urodzin Pracowni Fantastycznej

http://www.pracownia.sfan...article&sid=190

Argael - 24 Listopada 2006, 17:27

Ludkowie, idzie ktoś? Korci mnie, żeby się przejść, przynajmniej po to, żeby dostać autograf na "Łzach Nemesis" i poznać osobiście ich twórcę.
joe_cool - 24 Listopada 2006, 17:57

ja bym się przeszła. z Lu stwierdziłyśmy, że po możemy się przejść na rynek na jakieś piwko czy drinka, zwłaszcza, że mam jutro imieniny :mrgreen:
Lu - 24 Listopada 2006, 20:32

Ja idę. Mam jutro dyżur w pracy do 14 i potem wolne. Moze umówimy się jakos zeby pójść tam razem ? Daleko ta Sokolnicza ?
Argael - 24 Listopada 2006, 20:54

Rzuć okiem na mapkę w linku podanym przez RD. To boczna Legnickiej, czyli chyba rzut beretem od Ciebie. Z Rynku też niedaleko.
joe_cool - 25 Listopada 2006, 00:25

Lu, zdzwonimy się :mrgreen:
Nexus - 25 Listopada 2006, 11:38

Bawcie się dobrze. :D
joe_cool, wszystkiego najlepszego w dniu imienin! Finalnego połączenia z lepszą połową :wink: , nieskończonej cierpliwości do szefów i ciężarówek dobrej fantastyki do poczytania :mrgreen:

joe_cool - 26 Listopada 2006, 01:59

Nexus, wielkie dzięki :D
no więc tak, Lu, Argael i mła spotkaliśmy się w pracowni fantastycznej, posłuchaliśmy, co Rafał miał do powiedzenia młodzieży (te delikatne buzie, ta mutacja :mrgreen: ), a potem poszliśmy do pubu na strychu, który był w piwnicy - Rafał poszedł z nami, ale tylko na chwilę. potem obeszliśmy różne knajpy, chlaliśmy wódę i inne takie, a na koniec lanserskie drinki w novocainie.
było fajnie :mrgreen: oby częściej 8)
a tymczasem zbliżają się urodziny Nexusa... :twisted:

Argael - 26 Listopada 2006, 12:34

Oj, tak. Fajnie było :D
Nexus - 26 Listopada 2006, 15:44

joe_cool,
Cytat
a tymczasem zbliżają się urodziny Nexusa... :twisted:


Oj tak... właśnie się leczę... :D I w przeciwieństwie do kobiet, nie mam z tego tytułu doła :mrgreen:

Lu - 27 Listopada 2006, 16:40

Nexus
Cytat
(...) I w przeciwieństwie do kobiet, nie mam z tego tytułu doła :mrgreen:

Poczekaj aż podrośniesz... ;)

W sobotę faktycznie się poszlajaliśmy :) Zrobiliśmy sobie San Francisco w żoładku. Było piwo, wódka z czymś (co to właściwie było ? ), były lanserskie driny (mój był na bazie mleka i kawy, a zalalam go potem grzańcem wzmocnionym wodką... :? ) O dziwo- zero kaca dnia następnego 8) :lol:

Dodam jeszcze, ze dowiedziałam się w końcu jak to było z tym Breżniewem i kto kogo całował i dlaczego - okazuje się ze zwyczaj całowania w usta pochodzi od wilków. Tam przywódca stada oblizuje wilkom pyski na znak ich poddaństwa. Dlatego warto przyjrzeć się kto kogo całuje podczas rytualnych "niedżwiadków" ;)

Pako - 27 Listopada 2006, 17:18

Całowanie w usta? To było nawet w średniowieczu praktykowane jako symbol poddaństwa właśnie ;) szedł taki jeden i całował w mordę, w usta bezpośrednio znaczy się, tego co wyżej na drabince siedział. Tak mnie przynajmnej uczono ;)
Nexus - 27 Listopada 2006, 20:59

A fe! Fuj! Tfu, tfu, tfu! Bue!

A tak przy okazji... coś w czwartek będzie?

Argael - 27 Listopada 2006, 21:59

Ja będę :mrgreen:
joe_cool - 27 Listopada 2006, 23:28

ja też będę :mrgreen:
RD - 28 Listopada 2006, 09:09

Lu napisał/a
Dodam jeszcze, ze dowiedziałam się w końcu jak to było z tym Breżniewem i kto kogo całował i dlaczego - okazuje się ze zwyczaj całowania w usta pochodzi od wilków. Tam przywódca stada oblizuje wilkom pyski na znak ich poddaństwa. Dlatego warto przyjrzeć się kto kogo całuje podczas rytualnych niedżwiadków ;)


Dokładnie to członkowie stada liżą pysk przywódcy na znak podporządkowania. Zwyczaj średniowieczny (i reaktywowany za komuny - najwyższy poziom światowy osiągali tu kacykowie enerdowscy) świadczy tylko o tym, że jednakowoż nie odbiegamy aż tak bardzo od świata zwierząt, jak by nam się mogło wydawać...

Lu - 28 Listopada 2006, 13:03

RD
Cytat
Dokładnie to członkowie stada liżą pysk przywódcy na znak podporządkowania. Zwyczaj średniowieczny (i reaktywowany za komuny - najwyższy poziom światowy osiągali tu kacykowie enerdowscy) świadczy tylko o tym, że jednakowoż nie odbiegamy aż tak bardzo od świata zwierząt, jak by nam się mogło wydawać...


Dzięki za sprostowanie :)
Jeśli będziesz miał spotkania autorskie/prelekcje we Wrocławiu to proszę, zamieść tutaj informację - chętnie posłucham :)

Nexus - 28 Listopada 2006, 13:39

Przyłączam się do prośby Lu :)

Co do czwartku, to jeszcze nie wiem jak będzie. Strasznie zakręcone dwa tygodnie przede mną. Chciałbym się z Wami spotkać chociażby, by postawić piwo :mrgreen:

Lu - 28 Listopada 2006, 18:52

Nexus
Cytat

Co do czwartku, to jeszcze nie wiem jak będzie. Strasznie zakręcone dwa tygodnie przede mną. Chciałbym się z Wami spotkać chociażby, by postawić piwo :mrgreen:

Nawet nie myśl że się wymigasz :twisted:

joe_cool - 29 Listopada 2006, 10:17

powtórzę za Lu:

Nawet nie myśl, że się wymigasz :twisted:

i tak bajdełej - hepi berzdej ;)

joe_cool - 14 Grudnia 2006, 16:34

przychodzi ktoś dzisiaaaaj? bo nie wiem, czy się wybrać, czy odbudowywać flotę na space pioneers...
Lu - 15 Grudnia 2006, 10:15

Kurde, mnie nie było....nie dałam rady.
Wyszłam z pracy w okolicy 22 i od razu poszłam do Maniany na piwo ;)

joe_cool - 15 Grudnia 2006, 15:16

cóż, mnie też nie było, rozwijałam moje międzygwiezdne imperium... :mrgreen:
Ziemniak - 15 Grudnia 2006, 15:19

A na której grasz galaktyce :D
joe_cool - 22 Grudnia 2006, 15:24

na polskiej trójce, na niemieckiej 9tce :mrgreen:
w space pioneers oczywiście, bo ogame jest nudne :?

Dabliu - 5 Stycznia 2007, 16:16

Idzie ktoś na dzisiejsze spotkanie z Orbitem?
Dla tych, co nie wiedzą: w Kapitałce przy placu Nankiera 17 (Ossolineum) o godzinie 18.00...

Nexus - 5 Stycznia 2007, 16:25

Idą ludziska, idą... ja jeszcze nie wiem, czy dotrę. Mam coś do załatwienia wcześniej.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group