To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Festiwal Fantastyki Nidzica

Kruk Siwy - 2 Czerwca 2008, 09:50

mawete, nie mam pojęćka. Wszyscy bulą za nocleg jak za zboże. No główna część imprezy dzieje się na zamku w Nidzicy, ale ta część impry co to ją tygrysy lubią najbardziej to dobre trzydzieści kilosów od miasta.
I raczej tam trzeba nocować. (Wożą autokarami do Nidzicy). Jeżeli nie wchodzą w grę trudności finansowe to pewnie bez kłopotu znajdziesz miesjce w hotelu, bungalowie lub domku. Najwyżej się przytulisz do kogoś.,..
Polecałbym wysłać maila do Wojtka Sedeńki, człek to uprzejmy powinien odpowiedzieć bez zwłoki. Zresztą może zapytaj jeszcze Czarnego na pirva on jest bardziej wtajemniczony.

Czarny - 3 Czerwca 2008, 08:53

mawete - nie ma szans na nocleg w śpiworze "gdzieś tam" (chyba, że nielegalnie, ale tego nie tolerują). Nie wiem jak z miejscami, miesiąc temu podobno już niewiele zostało, ale zawsze ktoś nie dojeżdża, a może i coś zostało. Musisz jednak zapytać Wojtka Sedeńki
joe_cool - 3 Czerwca 2008, 15:42

hm, hm, mało miejsc, mówicie? to może ja też tego mejla napiszę, żeby nie było, że się tłukę przez całą Polskę na marne...
merula - 3 Czerwca 2008, 21:32

poważnie zwiększa się szansa wojazu samochodem. :)
mawete - 6 Czerwca 2008, 19:35

merula: duży masz bagażnik? W bagażniku już spałem :D
merula - 6 Czerwca 2008, 23:06

mawete, nie wybieram się na imprezę. Będę przejeżdzać w drodze do Gdańska w okolicy Nidzicy, więc mogę zaoferować podwózkę.

A bagażnik mam duży ;P:

joe_cool - 8 Czerwca 2008, 11:42

moi drodzy, niestety, nie będzie mnie w Nidzicy. trudno było podjąć tę decyzję, ale jednak twarde fakty (czyt. stan mojego konta) są nieubłagane... spotkamy się albo na Dniach Fantastyki we Wro, albo na Polconie - do Zielonej raczej dojadę :mrgreen:
Kruk Siwy - 9 Czerwca 2008, 09:20

No to się nie spotkamy... bęc!
I tak oto umierają legendy.

joe_cool - 9 Czerwca 2008, 11:11

Kruku, naprawdę żałuję, ale po zliczeniu kosztów podrózy (ok. 300 PLN - już chyba taniej by było samolotem do tej Wawy :roll: ), kosztów akredytacji i zakwaterowania, jak i kosztów upajania się doborowym towarzystem wyszła całkiem spora suma, na którą w moim budżecie w chwili obecnej po prostu nie ma miejsca...

ale jak się dorobię prawa jazdy (trzymamy kciuki w środę :!: ) i samochodu, to przyjadę do Warszawy, obiecuję!

Kruk Siwy - 9 Czerwca 2008, 11:14

Skofa wita Was!

Żal wielki, Twoje miny na zdjęciach z Nidzicy niejednokrotnie poprawiły mi humor. Już nie mówię o dyskusjach na zamkowym dziedzińcu.
Cóż, wypijemy Twoje zdrowie.

dzejes - 9 Czerwca 2008, 11:45

joe_cool napisał/a

ale jak się dorobię prawa jazdy (trzymamy kciuki w środę :!: ) i samochodu, to przyjadę do Warszawy, obiecuję!


Ale mam nadzieję, że nie liczysz na to, że prawo jazdy i samochód w pozytywny sposób wpłyną na Twoje finanse 8) Ja mam jedno i drugie od roku - zgrrrrroza.

joe_cool - 9 Czerwca 2008, 12:05

dzejes, nie, nie spodziewam się. ale na pewno wpłyną pozytywnie na moją mobilność ;)
Witchma - 9 Czerwca 2008, 12:14

dzejes, święte słowa :)

joe_cool napisał/a
na pewno wpłyną pozytywnie na moją mobilność ;)


Tylko tak długo, jak finanse pozwolą :D

joe_cool - 9 Czerwca 2008, 12:35

jak policzę, ile kasy co miesiąc płacę polskim kolejom państwowym, żeby przejechać 350 km w 6 godzin, to myślę, że samochód i tak mnie taniej wyniesie ;)
Kruk Siwy - 9 Czerwca 2008, 12:36

joe_cool, a jakbyś dookoptowała kogoś do załogi i podzieliła koszty...
joe_cool - 9 Czerwca 2008, 12:47

no ale problem w tym, że jeszcze nie mam tego prawa jazdy i samochodu. no i nie mam kogo dokoptować...
Kruk Siwy - 9 Czerwca 2008, 13:20

To też ja tak przyszłościowo raczej dywaguję w cichej rozpaczy...
Kruk Siwy - 11 Czerwca 2008, 16:50

No, post pod postem ale cóż... Za godzinę z małym ogonkiem odpalamy wiernego czerwonego LEONcia i ruszamy z nureczką do Nidzicy. XV Festiwalu drżyj - nadchodzę!

A narazie piwko i sałatka.
Bywajcie nieobecni w Nidzicy. Do poniedziałku.

mawete - 13 Czerwca 2008, 08:34

Mnie też niestety nie bedzie... lajf is brutal...
Kruk Siwy - 16 Czerwca 2008, 09:51

Byłem. Piłem. Zachowywałem się skandalicznie, występowałem na panelach:
1. Dinozaury Fantastyki z Lechem Jęczmykiem, Markiem Oramusem i Wotkiem Sedeńką. Rzeczy dotyczyła dinozaurów fantastyki a nie prowadzących... Znakomita inicjatywa Wojtka i Lecha - wybór klasycznych najlepszych tekstów mam nadzieję że będzie przed następną Nidzicą.
2.Bohater czy fabuła. Tytuł panelu nieco głupawy ale że zgromadzeni panelowicze mieli różne ciekawe rzeczy do opowiedzenia sala się nie nudziła.
Gadali: Maja Lidia K.
Jarek G.
Andrzej P.
Jacek K.
i niżej podpisany oczywista.
Impreza (Festiwal) bardzo udana mimo że Crowley jako gwiazda jest dla mnie hm... kontrowersyjny.
A - poznałem fanów z Chodzieży! Hihihi
Przez cztery dni festiwalu zdarzyło się wiele fajnych spraw za dużo żeby opisywać.
Bawiłem się zacnie, aczkolwiek zdecydowanie za mało spałem. Szkoda było na to czasu!

Agi - 16 Czerwca 2008, 10:28

Kruk Siwy napisał/a
A - poznałem fanów z Chodzieży! Hihihi

I dlaczego jeszcze nie są na naszym Forum?

Kruk Siwy - 16 Czerwca 2008, 10:39

Agi, ja teraz wiem więcej o fanach SF w Chodzieży niż Ty... A oni mają swoje forum. Ale może wejdą na nasze bo ich zachęcałem. I naprawdę wyszło śmiesznie. Ci fani to siostra i brat oboje rudzi, weseli i inteligentni. No i rzeczywiscie maniacy. Brat mieszk już w Poznaniu ale siostra dalej w Chodzieży a raczej w pobliskich Ratajach.
I hm... jak byłem ostatnio w Chodzieży to widziałem tam taką rudą parę... a tu spotykam ich w Nidzicy. Szok!

Agi - 16 Czerwca 2008, 10:44

Tych samych, czy takich samych?
Kruk Siwy - 16 Czerwca 2008, 10:54

Zabij - nie wiem!
Moja krótkowzroczność i brak pamięci do twarzy nie daje mi pewności. Jednak ustaliłem że "rudzi" byli w Chodzieży w tym samym czasie i w podobnych okolicach bo brat z Poznania przyjechał do rodziców... Oboje lekarze zresztą, znaczy ci rodzice.

Witchma - 16 Czerwca 2008, 10:58

Kruk Siwy napisał/a
brak pamięci do twarzy


Nawet nie wiesz, jak mnie to cieszy :mrgreen:

Kruk Siwy - 16 Czerwca 2008, 11:25

Ciebie bym poznał zwierzątko... a poza tym będą zdjęcia ze SKOFy to sobie postawię obok cukerniczki. Hihihi
Witchma - 16 Czerwca 2008, 11:29

Kruk Siwy napisał/a
to sobie postawię obok cukerniczki


Bo jestem taka słodka :D (nie dementuj, z łaski swojej, niech sobie żyję w tej iluzji ;) )

Kruk Siwy - 16 Czerwca 2008, 11:32

Ale to właśnie miałem na myśli, moja droga.
A więc moje intencje odgadałaś bezbłędnie.
Jakoś Cię nie zjedli Skofowicze? I luby przeżył Twoją jednodniową nieobecność?
No, to masz przechlapane. Żadnych wymówek na przyszłość!

Witchma - 16 Czerwca 2008, 11:37

Kruk Siwy napisał/a
Jakoś Cię nie zjedli Skofowicze?


Oni mnie nie ;)

Kruk Siwy napisał/a
I luby przeżył Twoją jednodniową nieobecność?


Ledwo.

Kruk Siwy napisał/a
Żadnych wymówek na przyszłość!


A myślisz, że ktoś jeszcze przyjdzie, jak się na listę wpiszę? :D

Kruk Siwy - 16 Czerwca 2008, 11:38

Ja.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group