To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Marek Żelkowski

Piech - 3 Stycznia 2006, 13:28

Marek1964 napisał/a
:D :D :D W ramach autopromocji zapraszam
w to miejsce potem w to i jeszcze w to! .

Ładny początek roku. Gratulacje!!

Marek1964 - 3 Stycznia 2006, 13:28

Jeszcze nie czytałem tej książki więc nie wiem! Ale to ta Oleśnica o rzut hamburgerem od Twierdzy Wrocław! :mrgreen:
Marek1964 - 3 Stycznia 2006, 13:30

PIECH napisał:
Ładny początek roku. Gratulacje!!

Wielkie dzięki! :D

mawete - 3 Stycznia 2006, 13:55

Marek1964: a kiedy w Lublinie będziesz?
Marek1964 - 3 Stycznia 2006, 13:59

Pojęcia nie mam! :shock: Ostatni raz byłem w Lublinie 10 lat temu. Z różnych względów (głównie sentymentalnych) bardzo lubię to miasto, ale ostatnio jakoś jakoś nie mogę tam dotrzeć! :lol:
gorat - 3 Stycznia 2006, 14:07

Marek1964 napisał/a
:D :D :D W ramach autopromocji zapraszam
w to miejsce potem w to i jeszcze w to! .

Będzie ta książeczka szerzej dostępna? A jeśli nie, to jak można ją zamówić?

Marek1964 - 3 Stycznia 2006, 14:15

Sądzę, że biblioteka w Oleśnicy nie jest gigantem wydawniczym (chociaż jest bardzo aktywna) i raczej nie zasypie rynku ARCHIPELAGIEM! Myślę, że o książeczkę można pytać pod adresami mailowymi z tej stroniczki. Sam na razie niewiele wiem, bo z Bydgoszczy do Oleśnicy spory kawałek. Pozdrawiam!

PS To raczej broszurka będzie (nie książeczka), bo objętość tekstu była ograniczona.

mawete - 3 Stycznia 2006, 14:17

Marek1964 napisał/a
Pojęcia nie mam! :shock: Ostatni raz byłem w Lublinie 10 lat temu. Z różnych względów (głównie sentymentalnych) bardzo lubię to miasto, ale ostatnio jakoś jakoś nie mogę tam dotrzeć! :lol:


To może na Polcon przyjedziesz?

Marek1964 - 3 Stycznia 2006, 14:20

A to nie jest wykluczone! :mrgreen: Myślę, że to dobry pomysł!
mawete - 3 Stycznia 2006, 14:53

No to zapraszmy! jesteś zainteresowany byciem prelegentem, czy wolisz jako uczestnik?
Marek1964 - 3 Stycznia 2006, 14:57

Myślę, że raczej jako uczestnik! Co prawda "twardym trzeba być, nie miętkim" :lol: , ale z pewnością są tacy, którzy mają wiecej do powiedzenia ode mnie :mrgreen:
mawete - 3 Stycznia 2006, 15:00

Jak chcesz to dam Ci namiary na szefa tego domku na kólkach... :D
Marek1964 - 3 Stycznia 2006, 15:04

POPROSZĘ! :wink:
mawete - 3 Stycznia 2006, 15:23

Zaraz na gg Ci dam

//edit: jak raczysz uruchomić... :mrgreen:

Henryk Tur - 4 Stycznia 2006, 12:41

Gratulacje :bravo i pamiętaj, że historię piszą zwycięzcy ! :D
Marek1964 - 4 Stycznia 2006, 21:11

Dziękuję! Zawsze o tym pamiętam, chociaż... Nie zawsze mi z tym dobrze :?
mawete - 5 Stycznia 2006, 10:18

Marek1964: daj mi jeszcze raz gg albo się odezwij - reinstalkę robiłem i poszło w pi... reneje...
gorat - 5 Stycznia 2006, 13:20

mawete napisał/a
Marek1964: daj mi jeszcze raz gg albo się odezwij - reinstalkę robiłem i poszło w pi... reneje...

A ten przycisk w linii profil/pw/email to co? Fałszywka?

mawete - 5 Stycznia 2006, 13:32

gorat napisał/a
mawete napisał/a
Marek1964: daj mi jeszcze raz gg albo się odezwij - reinstalkę robiłem i poszło w pi... reneje...

A ten przycisk w linii profil/pw/email to co? Fałszywka?

Niby nie... ale tak szybciej było i bez offtopa, bo to Jego temat... :mrgreen:
//edit: albo nie było tam wcześniej gg albo to juz moja starość, wiesz reumatyzm, skleroza... :D

Rodion - 12 Stycznia 2006, 12:25

Nie wiem co bylo inspiracją dla Haunebu VI, ale zerknij na to :)
gorat - 12 Stycznia 2006, 12:28

Rodion napisał/a
Nie wiem co bylo inspiracją dla Haunebu VI, ale zerknij na to

Co to? Patelnia?

Marek1964 - 12 Stycznia 2006, 13:25

Rodion napisał/a
Nie wiem co bylo inspiracją dla Haunebu VI, ale zerknij na to :)


Nie wiem skąd to? Ale chętnie bym się dowiedział. A HANEBU VI... Byłem pod silnym wrażeniem cyklu książek Igora Witkowskiego "Supertajne bronie Hitlera" (7 tomów jeśli pamiętam). Nie wszystko wydawało mi się tam realne, ale mimo to książki te bardzo mocno podziałały na moją wyobraźnię!

Rodion - 12 Stycznia 2006, 13:33

Projekt pochodzi stąd http://www.luft46.com/
Moze znajdziesz tam jakaś natepną inspiracje. :D
A jeśli "Zmierzch...." przerodzi sie w coś większego, to masz we mnie potencjalnego czytelnika.

Acha! Kilka z tych maszyn latalo. :wink:

andre - 12 Stycznia 2006, 13:38

Marek1964 napisał/a
Rodion napisał/a
Nie wiem co bylo inspiracją dla Haunebu VI, ale zerknij na to :)


Nie wiem skąd to? Ale chętnie bym się dowiedział. A HANEBU VI... Byłem pod silnym wrażeniem cyklu książek Igora Witkowskiego Supertajne bronie Hitlera (7 tomów jeśli pamiętam). Nie wszystko wydawało mi się tam realne, ale mimo to książki te bardzo mocno podziałały na moją wyobraźnię!


Oj tak...Witkowski napisał świetne książki.Oprócz Supertajnych...świetna jest też "Hitlera plany przebudowy świata".Marku,pisałeś kiedyś o książce "JKajomars"Zwikiewicza...ukazało się to już?Gdzie można to nabyć??

Marek1964 - 12 Stycznia 2006, 14:06

Dzięki Rodion!

Andre! Ta książka to wydanie niszowe, które rozchodziło się (z tego co wiem) tylko w Bydgoszczy i okolicach. Książka wydana jest staraniem przyjaciół pisarza i ma raczej mikry nakładzik! Miała wspomóc pisarza (jego kasę). Jeśli bardzo Ci zależy, to mogę popytać w wiosce z tramwajami jaką jest Bydgoszcz i spróbować załatwić dla Ciebie książkę Żwikiewicza! Dlaczego piszę, że B. to wiocha?! A chociażby dlatego, że jaszcze niedawno Wiktor Żwikiewicz - doskonały pisarz, mieszkał w schronisku dla bezdomnych i prawie nikogo to nie obchodziło! NIKOGO!!! Władze bydgoskiego przysiółka miały w głębokim poważaniu los tak znanego i cenionego pisarza!!! Uważam, że to oburzające!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:evil:

andre - 12 Stycznia 2006, 14:11

Byłbym wdzięczny za Kajomarsa.O wikiewiczu w przytułku słyszałem.Straszne.
Rodion - 12 Stycznia 2006, 17:38

Marek1964 napisał/a
Dzięki Rodion!


Nie ma za co! :D Polecam sie pamięci i z ciekawością czekam na następne teksty. :)

NURS - 12 Stycznia 2006, 17:48

andre napisał/a
Byłbym wdzięczny za Kajomarsa.O wikiewiczu w przytułku słyszałem.Straszne.


co wy mówicie? Szlag, a ja ze Żwikiem rozmawiałem jakiś czas temu, pracował w jakiejś redakcji, ale nie pamietam w jakiej. może da mu się jakos pomóc, rozreklamować tę książkę.

gorat - 12 Stycznia 2006, 18:49

Marek1964 napisał/a
A chociażby dlatego, że jaszcze niedawno Wiktor Żwikiewicz - doskonały pisarz, mieszkał w schronisku dla bezdomnych i prawie nikogo to nie obchodziło!

To się piszę na książkę. Od zaraz. I jestem w szoku.

Marek1964 - 12 Stycznia 2006, 19:27

NURS napisał/a


co wy mówicie? Szlag, a ja ze Żwikiem rozmawiałem jakiś czas temu, pracował w jakiejś redakcji, ale nie pamietam w jakiej. może da mu się jakos pomóc, rozreklamować tę książkę.


Wiktor Żwikiewicz z tego co pamietam pracował w SFERZE, a SFERA jest już śp. Wydawnictwo, które ją wydawało także walczy o przeżycie (na razie z dobrym skutkiem, ale...). Popytam co z tą książką i dam znać!



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group