To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - EURO 2008

Ziuta - 9 Czerwca 2008, 13:45

Potem takich... dziwaków biorą za stan normalny w Polszcze.
Podolski chciał grać u nas, gdy jeszcze nie był tak sławny. Ale PZPN - wicie, rozumicie, nie ma klimatu, może kiedyś, nie żebym był przeciwny ale...

jewgienij - 9 Czerwca 2008, 14:02

ku.. škoda,Poláci hráli dobre,meli jste Nemce porazit,nebo uhrát
aspon remízu.Doufám že se potkáme ve ctvtfinále

Wojak Szwejk w nas wierzy! Głowy do góry.
Problem to brak rasowego napastnika, który by uderzył głową po dośrodkowaniu, albo na dobitkę poszedł. Taki lis pola karnego. Jak kiedyś Juskowiak, Olisadebe czy nawet Frankowski z mojej Wisełki :D

Ziemniak - 9 Czerwca 2008, 14:07

jewgienij napisał/a
który by uderzył głową po dośrodkowaniu,

Niestety, nasi napastnicy są wysocy inaczej ;P: dlatego jak w drugiej połowie nasi zaczęli grać długimi wrzutami do pierwszej linii to mi szczęka opadła, u Niemców w obronie dwie wieże, nasi nie mieli szans, tylko gra kombinacyjna, zwłaszcza, że druga linia spisywała się całkiem, całkiem.

jewgienij - 9 Czerwca 2008, 14:46

Długie wrzuty to oznaka bezradności, masz rację. Zwłaszcza kiedy nie ma w polu karnym
Szewczenki, Drogby albo Toniego.

Tequilla - 9 Czerwca 2008, 15:37

Co do Podolskiego to proponuję odebrac obywatelstwo wszystkim emigrantom zarobkowym, którzy bądź co bądź robią dla obcych krajów...
hrabek - 9 Czerwca 2008, 15:44

I Rogerowi. Co on sobie mysli :)
I Olisadebe. I anulowac mu wszystkie bramki, jakie zdobyl dla Polski.

Virgo C. - 9 Czerwca 2008, 15:53

Pomysł odebrania obywatelstwa Olisadebe pewnie nawet by znalazł zwoleników. Bądź co bądź teraz to chyba w lidze chińskiej gra, a do reprezentacji ani razu zaproszenia nie dostał (od 2004 roku) :)
gorat - 9 Czerwca 2008, 16:09

A może przyznawanie obywatelstwa tymczasowo?
Albo wręcz urynkowienie - chcesz mieć obywatelstwo, płacisz za "instalację", a potem abonament. W zamian dostajesz różne usługi, np. ochronę prawną.


Edit: i chyba dryfujemy, panie i panowie.

Chal-Chenet - 9 Czerwca 2008, 16:40

Czyli teraz Polska gra mecz o wszystko. A już niedługo mecz o honor. Na razie wszystko się sprawdza... :?

Dzisiaj ciekawie się zapowiada Holandia - Włochy. Obie drużyny to moi faworyci na Euro. Oby obie wyszły.

Taselchof - 9 Czerwca 2008, 18:04

kontuzjowani są poważnie Żurawski ale to nie jest jakaś ogromna strata ciekawe kto zostanie teraz kapitanem i mniej poważnie Lewandowski akurat on robił dużo czarnej roboty gdyby tylko nie to strzały na wiwat :/

co do odebrania obywatelstwa ja bym się podpisał pod odebraniem jego Orzechowskiemu bo po prostu ośmiesza cały naród:P no ale on w odróżnieniu od nas nie pochodzi od małpy, małpy by się wściekły mając takiego kuzyna ;P:

PS niech ktoś napisze parę słów o dzisiejszym meczu bo niestety nie mogłem obejrzeć egzamin z HPLu ważniejszy :D

Gustaw G.Garuga - 9 Czerwca 2008, 18:10

goratka napisał/a
A może przyznawanie obywatelstwa tymczasowo?
Albo wręcz urynkowienie - chcesz mieć obywatelstwo, płacisz za instalację, a potem abonament. W zamian dostajesz różne usługi, np. ochronę prawną.

Nawet napisałem opowiadanie, jak by to wyglądało w praktyce :wink:

Witchma - 9 Czerwca 2008, 18:11

Taselchof napisał/a
Lewandowski akurat on robił dużo czarnej roboty


No - Podolskiego skopał :D

Taselchof - 9 Czerwca 2008, 18:17

hehe a potem podolski skopał nas wszystkich :P w końcu Poldi nosił jego koszulkę ehh dobrze mu było z orzełkiem :D
Witchma - 9 Czerwca 2008, 18:18

http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html No tak... niech się jeszcze dopatrzą, że bramka Smolarka jednak ze spalonego nie była :|
Gustaw G.Garuga - 9 Czerwca 2008, 19:08

Podobno nie była. Ale już po ptokach.
Homer - 9 Czerwca 2008, 20:16

Był obie, jedna jak i druga. Smolarek zresztą strzelał po gwizdku gdy nikt mu nic nie robił, więc jaka to bramka.

Po pierwszym meczu Grupy Śmierci (z nudów) - 0:0 i gra w dziadka. Może tak trzeba było grać z Niemcami? Zapomnieć o ataku i tylko długie wykopy na boki...

jewgienij - 9 Czerwca 2008, 20:29

To by nic nie dało. Niemcy są bardziej agresywni niż Francuzi, w najlepszym wypadku mielibyśmy oblężenie jak w 2006. Wolę przegraną po męskiej grze niż strachliwe przeszkadzanie. Ten remis to strata punktów i dla Rumuni, i dla Francji. Z tego, co widzę, to obie drużyny nie wyjdą z grupy. Holendrzy i Włosi nie pozwolą sobie raczej na 0-0 z Rumunią.
Homer - 9 Czerwca 2008, 23:07

Najlepszy mecz, póki co :) . Holendrzy to mistrzowie kontry :) .

Największa dyskusja - czy zawodnik leżący poza boiskiem się liczy czy nie liczy się w uznawaniu decyji o spalonym. Wydawało się mnie i komentatorom - że się nie liczy... ale chyba jednak tak.

Chal-Chenet - 9 Czerwca 2008, 23:22

Nie wiem, nie zszedł oficjalnie, może to ma jakieś znaczenie...?
A Holandia rozegrała naprawdę dobry mecz, druga bramka to majstersztyk!!! Tylko Włochom będzie teraz bardzo ciężko wyjść z grupy. A szkoda by było jakby odpadli.

Taselchof - 9 Czerwca 2008, 23:36

eee tam Rumuni awansują z Holandią ;P:
Tequilla - 9 Czerwca 2008, 23:45

ja tam za Włochami nie przepadam więc mi akurat wynik nie przeszkadza. Mogliby z tej grupy wyjść Holendrzy i Francuzi.
Stargazer - 10 Czerwca 2008, 01:23

Homer napisał/a
Najlepszy mecz, póki co :) . Holendrzy to mistrzowie kontry :) .

Największa dyskusja - czy zawodnik leżący poza boiskiem się liczy czy nie liczy się w uznawaniu decyji o spalonym. Wydawało się mnie i komentatorom - że się nie liczy... ale chyba jednak tak.


tez mi sie wydawalo, ze sie nie liczy, ale to podobno jest tak, ze jesli jest kontuzjowany i zostal zniesiony, to sie nie liczy. natomiast on nie byl kontuzjowany - ucierpial w starciu z wlasnym bramkarzem i nie zdarzyl jeszcze wrocic na boisko, ale bral udzial w grze przynajmniej teoretycznie. i dlatego chyba nie zostal odgwizdany spalony.

Homer - 10 Czerwca 2008, 09:51

Tak... dzi·ś potwierdzają, że jeśli zawodnik chwilowo znajdzie się poza linią boiska, to linia spalonego oznaczona zostaje przez bramkarza -> czyli wszystko ok.
gorat - 11 Czerwca 2008, 15:49

GGG - a wiesz, o czym myślałem, jak pisałem powyższe ;)
Gustaw G.Garuga - 11 Czerwca 2008, 18:49

Nie :)

Miałem sobie darować resztę meczów do ewentualnego wyjścia z grupy, ale jutrzejsze starcie z Austrią zaczyna mnie kusić - dla obu drużyn to "mecz ostatniej szansy", więc może być ciekawie. Hm...

Chal-Chenet - 11 Czerwca 2008, 19:22

A później zostaje jeszcze "mecz o pietruszkę" ;P:

Kurde, Portugalia prowadzi... :( Nie lubię dziadów...

Barello - 12 Czerwca 2008, 11:07

Oj, będą się kopać po kostkach w tym meczu o wszystko... Lekarze sobie potem urobią ręce i nogi po łokcie...
Witchma - 12 Czerwca 2008, 11:13

Chal, też ich nie lubię, ale zdecydowanie niżej stoją Hiszpanie, Włosi i Niemcy :D
dzejes - 12 Czerwca 2008, 16:57

Niech schabowy do boju dziś stanie
przeciw sznyclów wiedeńskich zastępom!
Apfelstrudel niech cięgi dostanie
od pierogów, co rzucą go sępom...

Niech sękaczy zwycięskie szeregi
tryumfują nad tortem Sachera,
niech golonki tyrolskiej zabiegi
bledną, gdy się doń bigos zabiera!

Niechaj knedlom poplączą się nogi,
zatopionym dziś w barszczu powodzi!
Nacierajcie, bojowe pierogi,
wszak o wielkią wygraną dziś chodzi!

Źródło

Jest skład Polaków:

Boruc
Wasilewski, Bąk, Jop, Żewłakow
Smolarek, Dudka, Lewandowski, Krzynówek
Roger
Saganowski

Taselchof - 12 Czerwca 2008, 18:36

Chorwacja piękną bramkę szkopom strzeliła :) więc nawet w przypadku zwycięstwa nad Austrią może być niesłychanie ciężko :/ ciekawe jak spisze się Sagan :) no i Jasiu rodżerski :P


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group