To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Summa Technologiae - SETI@home

Ixolite - 25 Sierpnia 2006, 18:00

o, to też

najlepiej skonstruować z pomocą znajomego elektryka, wieloprocesorową platformę, do której by się tylko kolejne procki dorzucało :D

GAndrel - 25 Sierpnia 2006, 18:02

To już lepiej zrzućmy się na jakiegoś Earth Simulatora, albo chociaż DeepBlue. ;)
MLEKO - 25 Sierpnia 2006, 20:28

Witam z powrotem! Widzę że drużyna przez te ostatnie 4 tyg podwoiła szeregi :bravo
Wracam do liczenia ale już bez nadziei na jakieś wyższe miejsce w zespole. Dostaliście taaakiego kopa że… nic tylko pogratulować!

Agi - 25 Sierpnia 2006, 21:18

Nie załamuj się Mleko :mrgreen: tylko licz :!: licz :!: licz :!: QCF
MLEKO - 25 Sierpnia 2006, 21:43

liczę liczę! tylko że na nic już nie liczę! :D
Agi - 25 Sierpnia 2006, 21:49

Mleko pamiętaj: nadzieja umiera ostatnia :D
A kto gasi światło :?: :mrgreen:

Nexus - 25 Sierpnia 2006, 22:30

No dobra... próbowałem szukać na forum, ale wynik w postaci prawie wszystkich postów nie zachęcał do przeglądania :) Czy ktoś może wyjaśnić tajemnicę skrótów (jak mniemam) QCF i QCG?
Quartet Checking for Furlings?
Qmpania Czesająca Gwiazdy? :D

P.S. Aha... światło... *click*

Sandman - 25 Sierpnia 2006, 22:31

U mnie te 500 RAC to raczej chwilowe, zainfekowałem w pracy kilka kompów, ale po zainfekowaniu serwera dziwnym trafem słabsze maszyny zaczęły się ciąć i wolno pracować, więc musiałem z niego zrezygnować. Odpadł też jeden komp, bo też strasznie zaczął zwalniać pracę, ale 2 kolejne wytrzymują i działają, ale tylko w tygodniu w trakcie pracy.
Agi - 25 Sierpnia 2006, 22:41

Nexus na razie udało mi się rozszyfrować skrót QCF:
Q Chwale Forum
Ja też jestem tu nowa :mrgreen:

Słowik - 25 Sierpnia 2006, 23:10

Nexus, na forum mamy także pewnego sprytnego gremlinka, którego zapewne poznasz, jak się tylko na dobre 'osieciuje'. QCG to właśnie apropos niej, czyli Elam :D
Nexus - 25 Sierpnia 2006, 23:25

Qrczę! To były chyba jakieś anomalie elektromagnetyczne, bo nie wiem dlaczego pomyślałem właśnie, że G=Gremlin :)
A przy okazji dziękuję Agi za wyjaśnienie. Chodziły mi po głowie kolejne rozwiązania skrótu i pewnie nastąpiłoby kompletne przegrzanie zwojów mózgowych. A to nie wróży nic dobrego.
Czas zostawić krewniaka PC, by poszukał czegoś inteligentnego "out there" :)

Agi - 25 Sierpnia 2006, 23:38

No prob, jak mawia NURS :D
Daj odpocząć zwojom, bo pożar gotowy :mrgreen:

Ixolite - 25 Sierpnia 2006, 23:40

Kuceefianie łączcie się! Pocieszam się, że nadal pozostaję najszybszym jednohostowcem, ale to się może zmienić, jak zacznę dużo renderować :/

Tak przy okazji, miłą masz sygnaturkę Nexus :)

Nexus - 26 Sierpnia 2006, 00:49

Ixolite,
Cytat
Tak przy okazji, miłą masz sygnaturkę Nexus :)

A dziękuję :) Ciekawe, czy ktoś jeszcze rozpoznał :) I oryginał i kopię ;)
A teraz... BOINC przejmuje kontrolę i oby był grzeczny!

Fidel-F2 - 26 Sierpnia 2006, 05:47

Qu Chwale Forum powinno być o ile dobrze pamiętam

43 QCF i do przodu

Agi - 26 Sierpnia 2006, 18:04

mawete
Cytat
Fajnie ... to teraz bądź w pierwszej 20-ce w TC


mawete jestem :D

NURS - 26 Sierpnia 2006, 18:07

Chwila nieuwagi i ktoś mnie łyknął. Nie jadę już na żadne spędy :-)
Ixolite - 26 Sierpnia 2006, 18:42

hehehe, wietrzysz spisek galarety? :mrgreen:
GAndrel - 26 Sierpnia 2006, 18:57

Liczący katolicy mają problem. ;)

Watykan: Istoty pozaziemskie to stworzenia boże.

Mały cytacik: "Jeśli gdzieś jest E.T. (istota pozaziemska), to trzeba go uznać za naszego brata".

Zdaje się, że teraz jednak powinna zwyciężyć moja filozofia i będziemy szukać T'Pol. :) Chyba, że nadal będzie dominować motywacja dróg krzyżowych. :(

NURS - 26 Sierpnia 2006, 19:00

Ciekawie czy nasi jeszcze starsi bracia wiedzą o tym :-)
Fidel-F2 - 27 Sierpnia 2006, 10:00

wciąż 43 ale jeszcze chwila i łykamy dwa teamy. QCF
Sandman - 27 Sierpnia 2006, 10:05

Co, ktoś, jak ktoś, deptałem Ci po piętach od dłuższego czasu czasu to i w końcu przeskoczyłem :) Konkurencja jest zdrowa, jak się jest dłużej na 1 miejscu to się do tego można przyzwyczaić.
NURS - 27 Sierpnia 2006, 10:38

I słusznie! Gonimy lidera :-)
NURS - 27 Sierpnia 2006, 23:04

41 QCF! :bravo
A następny za 10 tyś.

Tomcich - 28 Sierpnia 2006, 00:15

Fidel-F2

Cytat
wraz z mniejszościa QCG-ian


:bravo :bravo :bravo

Dzięki Fidel za pamięć. :D

Cytat
Nexus, na forum mamy także pewnego sprytnego gremlinka, którego zapewne poznasz, jak się tylko na dobre 'osieciuje'. QCG to właśnie apropos niej, czyli Elam :D


Jako jeden z mniejszości QCG-ian, czuję się w obowiązku dokładnie wyjaśnić jak się sprawy miały. Faktycznym twórcą tego skrótu jest Pako (początkowo była to zwykła literówka :D ), którą Elam w bardzo szybki i genialny sposób rozszyfrowała jako Qu Chwale Gremlinka :mrgreen:

QCF, QCG i do przodu!!!


A raporcik z przyczyn obiektywnych i wszystkim znanych jutro. :mrgreen: (tzn już dzisiaj :mrgreen: )

NURS - 28 Sierpnia 2006, 01:25

Nie spiesz sie, odpocznij, zjedz cos, tylko się nie zatruj :-) I zdjęcia, zdjęcia zapodawaj!
Fidel-F2 - 28 Sierpnia 2006, 07:32

no i skończyło się błyskawiczne łykanie, chyba, że NURSowy apel przyniesie nadzwyczajne efekty
NURS - 28 Sierpnia 2006, 10:13

Tu już wyższe schodki, ale jedziemy, jedziemy. Co 49 głów to nie 34 :-) Jutro wchodzimy na pozycję 40tą.
Iscariote - 28 Sierpnia 2006, 10:36

Rośnij duży i silny nasz Teamie :) QCF i liczymy dalej
Pako - 28 Sierpnia 2006, 10:45

Whooo Hieee! Dajemy do przodu panowie! Kowboje galaktyczni nam nie straszni, Czarnię łyknęlibyśmy, jakby nie to, ze już ją zniszczyli, Lobo jest nasz! Dawajta!
QCF QCG i do przodu!



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group