To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Park marzeń [gry] - Polska w CIVILIZATION

Henryk Tur - 4 Grudnia 2006, 09:29
Temat postu: Polska w CIVILIZATION
Polska petycja do firmy Firaxis

PODAJĘ ZA o2 :

Na skrzynkę pocztową naszej redakcji spłynęła wiadomość od rodaków zmartwionych brakiem polskiej nacji w serii Cywilizacja. Zainicjowano bowiem akcję, która ma wymusić na firmie Firaxis zmianę tego stanu rzeczy.

Poniżej publikujemy treść listu jaki otrzymaliśmy, jednocześnie zapraszamy wszystkich czytelników do wsparcia akcji.

Dwa polskie kluby graczy w gry z serii Civilization: KAC (Klub Anonimowych Civ-maniaków) i COP przygotowały petycję do firmy Firaxis aby w kolejnych wersjach tej gry dodać nasz kraj jako nację, którą można grać. Mamy już ponad 1000 głosów poparcia ale szukamy jeszcze możliwości znalezienia więcej głosów. Dlatego prosimy o umieszczenie na Państwa stronie krótkiej informacji o tym z linkiem do naszej petycji.

http://www.thepetitionsit...tion/224875277.

Fidel-F2 - 4 Grudnia 2006, 09:42

Ale są przecież mody. Grałem Polakami. Wodzami byli bodajże Kazimierz Wielki i Sobieski a specjalną jednostką Husaria.

Ale jak trzeba to podpiszę. :wink:

mawete - 4 Grudnia 2006, 09:50

Dopisałem się :D
Henryk Tur - 4 Grudnia 2006, 09:51

Fidel-F2 napisał/a
Ale są przecież mody. Grałem Polakami. Wodzami byli bodajże Kazimierz Wielki i Sobieski a specjalną jednostką Husaria.

Ale jak trzeba to podpiszę. :wink:


To ten sam mod, ale chodzi o to, aby był jako częśc zwykłej gry.

hjeniu - 4 Grudnia 2006, 10:33

Dopisałem się :)
Henryk Tur - 4 Grudnia 2006, 10:57

Super!
Im nas więcej, tym lepiej.

Sasori - 4 Grudnia 2006, 11:47

Ja tyz już dorzuciłem swe nazwisko... Mam nadzieję że tym tam w Firxisie nie tzreba argumentować, dlaczego wprowadzenie Polski jest dobrym pomysłem. Ja wiem, że to Amerykanie, ale przeca ci od Total War zrozumieli lekcję historii ;]
Henryk Tur - 4 Grudnia 2006, 12:14

Jest tam gdzieś wymienienie wszystkich powodów, dla których Bogurodzica brzmieć będzie nad zdobywanym miastem Inków. :mrgreen:
gorim1 - 4 Grudnia 2006, 15:57

i ja się dopisałem
Pako - 4 Grudnia 2006, 16:14

Fanem cywilizacji szczególnym nie jestem, ale znajomi pogrywali, twierdzą że dobre. A czemu miałoby Polski tam nie być? Niech będzie, fajnie będize.
joe_cool - 4 Grudnia 2006, 17:46

wpisałam się. a Pako jak zwykle walnął literówkę :mrgreen: (w swoim nazwisku)
Pako - 4 Grudnia 2006, 18:16

-_-"
To wszystko wina... wina...
joe, skąd wiesz jak ja się nazywam? o.O

joe_cool - 4 Grudnia 2006, 20:30

wysłałeś mi kiedyś mejla, nie pamiętasz? ;)
Pako - 4 Grudnia 2006, 23:39

Ano... wysyłałem... faktycznie, to było jeszcze za czasów, gdy pieczątkę puszczałem pod każdym listem ;)
A ta literówka... no, tego.. zamierzona była ;) Spamu do domu przez to nie dostanę ;) ;) ;)

Marcin Wroński - 5 Grudnia 2006, 00:46

Oj, dawno już w CIV nie grałem, ale w słusznej sprawie będę rodak :wink:
Romek P. - 5 Grudnia 2006, 13:03

Się dopisałem. Wspaniała seria :)
tomay - 5 Grudnia 2006, 17:08

tak, seria swietna,
po IMO slabszej Civ3 znów powrocilem w ten swiat dzieki Civ4
oczywiscie petycje podpisalem
:)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group