To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Okładka numeru 10

Tomcich - 29 Sierpnia 2006, 22:59
Temat postu: Okładka numeru 10
Ponieważ kiedyś była dyskusja na ten temat pozwalam sobie utworzyć ankietę dotyczącą okładki. Skala ocen 6 stopniowa - opisowa. (Może ktoś ma lepszy pomysł na opisy :roll: ). Ponieważ nie wiem do końca gdzie ją wstawić postanowiłem w tym miejscu, gdyby stosowne władze znalazły dla niej lepsze miejsce, to proszę ją przenieść. :)
Zachęcam do głosowania i wyrażania opinii. :D

Agi - 29 Sierpnia 2006, 23:07

Bardzo sympatyczny zielony stworek :D :bravo
Ziemniak - 29 Sierpnia 2006, 23:14

Ładny stworek :mrgreen: tylko trochę za bardzo przypomina skrzyżowanie mechagodzilli z tyranozaurem :P Ale ogólnie może być.
Tomcich - 29 Sierpnia 2006, 23:18

Mnie też się bardzo podoba :) Jak to było :roll: Jedną z najpiękniejszych rzeczy jest Alien w pełnym galopie. :roll: Nie to o konia chyba chodziło. :wink: :mrgreen:
dareko - 29 Sierpnia 2006, 23:33

Z tym koniem to chyba cos na rzeczy jest :) Moja 2 letnia coreczka, jak zobaczyla nowa tapete to powiedziala:
- O! Konik, ladny konik :)

Fidel-F2 - 30 Sierpnia 2006, 08:23

na razie średnia 4,5 czyli nienajgorzej

BTW gdyby przy ocenie 5 było "bardzo ładna" zamiast "piękna", piątek było by więcej.

mawete - 30 Sierpnia 2006, 08:46

Kogoś mi przypomina.... Nie na imprezie ja go widziałem? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dzejes - 30 Sierpnia 2006, 09:47

A ja dałem "3".
Pako - 30 Sierpnia 2006, 09:55

Zgadzam się z Fidelem. Okładka nie jest piękna, ale jest bardzo dobra. Do piękna jej sporo brakuje, w moim osobistym odczuciu, ale wzrok na niej zawieszę na chwilkę. Dlatego poleciała 4, ale jest to takie 4,5 ;)
Nexus - 30 Sierpnia 2006, 21:17

U mnie mocna 4.
Najbardziej kręcą mnie okładki w stylu Chrisa Fossa, Jima Burnsa, czy Johna Harrisa.

mad - 31 Sierpnia 2006, 00:33

Pochwalam pomysł głosowania na okładki, choć wiadomo, że to sprawa mniej ważna niż pozostałe głosowania - aczkolwiek wszystkie są zabawą.
Okładki na ogół podobają mi się, ale ostatnia jakby trochę mniej. Potwór i tło - to trochę za mało dla mojej ubogiej wyobraźni. Zagłosowalem na "3".

Ixolite - 31 Sierpnia 2006, 10:22

Ja wole okładki, które nie są w żadne sposób reklamowymi - nie ważne czy obrazek promuje film, grę czy książkę, wolę żeby takiego na okładce nie było.

3 punkty ode mnie.

dareko - 31 Sierpnia 2006, 10:35

Ja tez bym wolal, wole jednak, zeby SFFH dostawal kase. I moze jakies gratisy na nagrody dla forumowiczow ;)
joe_cool - 31 Sierpnia 2006, 15:51

Ładna okładka. Przyzwoita. W sumie OK. :mrgreen:
gorat - 31 Sierpnia 2006, 16:36

Przepiękne to były 4 lata temu :roll: :oops: Zieleń ładna, stworek... no, sympatyczny :mrgreen:
I co robi na okładce wyraz "INASZ"?


Edit: wpisujcie się, a nie tylko głosujcie! Także opinie się liczą!

Dunadan - 31 Sierpnia 2006, 19:54

Okladka bardzo ciekawa - ma ladna jednolista kolorystyke no i wszystko jest ostre :) Swoja droga ciekawy render - z jakiej to gry? :D jak dla mnie 4,5 ale tak sie nie da wiec zawyze do 5 :)
Haletha - 31 Sierpnia 2006, 21:09

Zagłosowałam na ładną. Nie jestem szczególną zwolenniczką biegających po okładkach oślinionych komputerowych stworów, niemniej w sumie kompozycyjnie i kolorystycznie jest ok:)
dareko - 31 Sierpnia 2006, 22:09

Cytat
i wszystko jest ostre :)


Moim zdaniem jest przeostrzone.. ale nie będę lizał kory :)

Iscariote - 31 Sierpnia 2006, 22:22

Dałem "Ładna".. takie mam odczucie. Stworek jakos mnie nie zachwycił zbytnio. Choć kolorystyka, ostrość itp są dobre.
Anko - 1 Wrzeœśnia 2006, 00:54

Hmm, ja nie głosuję, bo cosik było mówione, że to reklama gry komputerowej... Jak będzie oryginalny płód grafika na wyłączny użytek SFFH (i tapetkowiczów), to co innego. A tak, to mamy wszystkie 4 kolorowe strony reklamami obłożone. Nawet "futuramę" sniało. Ale cóż - byznes iz byznes. 8)
Studnia - 1 Wrzeœśnia 2006, 06:28

Na tyle ładna, że wylądowała w telefonie jako tapeta.
NURS - 1 Wrzeœśnia 2006, 09:54

To cholera nie jest żadna reklama gry. to artwork robiony do gry.
Diabolus - 1 Wrzeœśnia 2006, 11:00

Dałem 4 za stworka. Fajny jest :D
Ixolite - 1 Wrzeœśnia 2006, 11:06

Promocyjny znaczy się, wykorzystywany jako reklamowy :) Choć sam w sobie faktycznie reklamą nie jest.
Dunadan - 1 Wrzeœśnia 2006, 12:10

dareko napisał/a


Moim zdaniem jest przeostrzone.. ale nie będę lizał kory :)


No ale to przeostrzenie pasuje tu. Wazne ze rozdzielczosc obrazka na wyjsciu byla dobvra i nie widac pixeli jak sie raz zdarzylo :D
Ah, i racja co do "reklamy" - zadna reklama acz artwork. A te bywaja naprawde piekne.

Argael - 1 Wrzeœśnia 2006, 17:44

Nie rozumiem, dlaczego reklama Wam przeszkadza? Czy ważny jest cel powstania obrazka, czy jego jakość i walory estetyczne?
Ixolite - 1 Wrzeœśnia 2006, 18:37

Jakoś nie pałam uczuciem do okładek, na których znajdują się obrazki, które mogę znaleźć w dziesiątkach innych miejsc. Nawet jeśli są bardzo dobre. Wolę po prostu mniej znane prace.
dareko - 1 Wrzeœśnia 2006, 20:36

Dunadan napisał/a
dareko napisał/a


Moim zdaniem jest przeostrzone.. ale nie będę lizał kory :)


No ale to przeostrzenie pasuje tu. Wazne ze rozdzielczosc obrazka na wyjsciu byla dobvra i nie widac pixeli jak sie raz zdarzylo :D
Ah, i racja co do reklamy - zadna reklama acz artwork. A te bywaja naprawde piekne.


Nie o rozdzielczosc mi chodzilo ino o przesadne uzycie filtra do wyostrzania obrazu w PS czy tam innym sofcie. Nie bede sie jednak czepial, to zboczenie zawodowe :)

Indy - 2 Wrzeœśnia 2006, 11:28

Lubie takie okładki, ale lepiej żeby był jakiś czarny smok, lub niszczyciel gwiezdy :D :wink:
gorim1 - 2 Wrzeœśnia 2006, 19:26

popieram
alien już mi się znudził i wsztsko związane z s-f może
btw może w końcu coś związanego z typową fantastyką się pojawi aldbo jakiś klimatyczny potworek rodem z koszmaru (nie mówię o f. k.)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group