To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Agnieszka Rogowska

gorat - 12 Marca 2006, 21:07
Temat postu: Agnieszka Rogowska
Z tego co pamiętam, taka osoba wśród nas się kręci. Czas więc się nią zająć :twisted:
Np. kiedy będą następne teksty? ;)

mawete - 13 Marca 2006, 11:42

No ja też jestem ciekawy kiedy będą. "Sen,..." wyglądało na niedokończone - zapowiadało następne. Klimatem chwilami przypominało mi Blade Runnera. Podobało mi się, zastanawiałem się czy nie zagłosować, ale ostatecznie opowiadanko wylądowało na 3cim miejscu - o włos...
Kuocokoc - 14 Marca 2006, 13:36

Blade Runnera? Ciekawe... Zupełnie niespodziewane skojarzenie:).
Żadko ostatnio nawiedzam forum, jako że jeszcze nie założyłam internetu na stancji. Ale miło zajżeć i odkryć swój temat....
Trochę się wstydzę...trema mnie zżarła jak zobaczyłam opko na papierze...Zawsze wydawało mi się to takie nieralne.
Co do następnych tekstów - jak mnie trema już wypluje i będziecie chcieli, to nie wykluczam :) . Obecnie trochę czasu zajmuje mi studiowanie (informatyka na wrocławskiej polibudzie, jakby kto był ciekaw), ale zawsze coś się znajdzie.

hrabek - 14 Marca 2006, 14:16

Hej, to jak juz ci trema minie, kolezanko po fachu, to popraw tego straszliwego byka, bo az wstyd, zeby pisarka publikujaca w najwiekszym polskim pismie fantastycznym sadzila takie krowska :)
Piotrek Rogoża - 14 Marca 2006, 17:06

Agnieszka twierdzi, że ma dysleksję. Moja opinia jest taka, że to leń straszliwy :twisted: .
Po czyjej staniesz stronie? Dzwoń lub wysyłaj SMSy pod numer 0-700...

Anonymous - 14 Marca 2006, 19:16

Piotrek Rogoża napisał/a
Agnieszka twierdzi, że ma dysleksję. Moja opinia jest taka, że to leń straszliwy .
Po czyjej staniesz stronie? Dzwoń lub wysyłaj SMSy pod numer 0-700...

Ja jestem po Twojej. Nie wierzę w żadne dysleksje, a już na pewno w dysortografie. :twisted:

Aga - 14 Marca 2006, 20:15

Piotrek Rogoża napisał/a
Agnieszka twierdzi, że ma dysleksję. Moja opinia jest taka, że to leń straszliwy :twisted: .
Po czyjej staniesz stronie? Dzwoń lub wysyłaj SMSy pod numer 0-700...

Cwaniak nie napisał, ile za połączenie i myśli, że zarobi, żerując na biednych forumowiczach. Ale nie ze mną te numery! :wink:
A co do wszelakich dys-, to uważam, że na pewno jest jakiś odsetek ludzi, którzy naprawdę na to cierpią, ale duża część po prostu wykorzystuje to jako tłumaczenie. Bardzo wygodne zresztą. Ale czy ktoś ma czy nie ma - nie mnie roztrząsać.
Nie zadzwonię :twisted:

Piotrek Rogoża - 14 Marca 2006, 20:18

Aga napisał/a
Cwaniak nie napisał, ile za połączenie i myśli, że zarobi, żerując na biednych forumowiczach. Ale nie ze mną te numery!


No i mój przebiegły plan wziął w łeb :( .

NURS - 14 Marca 2006, 23:56

Lepiej mi kolejne akademie pana kleksa podeslij, jesli jakies są.
sulka - 15 Marca 2006, 13:30

Aga napisał/a
A co do wszelakich dys-, to uważam, że na pewno jest jakiś odsetek ludzi, którzy naprawdę na to cierpią, ale duża część po prostu wykorzystuje to jako tłumaczenie. Bardzo wygodne zresztą. Ale czy ktoś ma czy nie ma - nie mnie roztrząsać.


Ja nie wierzylem, do niedawna... O ile jeszcze fenomenu dysleksji, dysgrafii i dysortografii nie potrafie sobie jakos wyobrazic, chociaz, patrzac na siebie, uwazam ze mam dysinterpunkcje (jest cos takiego? :D ), to ostatnio mialem stycznosc z osoba z ewidentna dyskalkulia...
Wiecie, jakie jest rozwiazanie rownania: -2x=-2? Nie, wcale nie x=1... ale x=4. A rozwiazanie rownania: -2x+x=3? Proste: x=6! To jest osoba, ktora skonczyla podstawowke, skonczyla szkole srednia i ma mature, a teraz, wyobrazcie sobie,... studiuje. :|

Godzilla - 15 Marca 2006, 13:38

Już wiem! Matematykę teoretyczną!
sulka - 15 Marca 2006, 13:56

Na szczescie (dla mojego zdrowia psychicznego :D ) nie jest to matematyka, ale lesnictwo na SGGW, mimo to obowiazuja 2 semestry analizy i jeden statystyki :wink:
mawete - 15 Marca 2006, 14:28

Kuocokoc napisał/a
Blade Runnera? Ciekawe... Zupełnie niespodziewane skojarzenie:).

NURS: pogoń Ją niech pisze wiecej tego co napisała. To moze być dobre... Widać że dziewczyna zna życie w akademiku. :mrgreen: Coraz mroczniejszy klimat itd. Zapowiada się nieźle.
Kuocokoc: Zamknij oczy i sobie wyobraź co napisałaś... a zresztą co ja pieprzę - to Ty wiesz co napisałaś - ja tylko mówię jak to odebrałem. Czekam na cd. :bravo

//edit: zakończenie było IMO nieprzemyślane...

Piotrek Rogoża - 15 Marca 2006, 14:59

NURS napisał/a
Lepiej mi kolejne akademie pana kleksa podeslij, jesli jakies są.


Znaczy się, ja? Akademie pana kleksa? O sso chosi jakby...?

dalambert - 12 Wrzeœśnia 2007, 15:18

:twisted: Agnieszko co z Tobą, cisza jakaś tu zapada
a Autorkę smutek zjada
:?:



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group