To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Literatura - Pytania dotyczace autorow...

Punolek - 4 Listopada 2005, 08:51
Temat postu: Pytania dotyczace autorow...
Witam,
w sumie nie wiem czy pisze w dobrym dziale, ani czy istnieje podobny temat, ale nie znalazlem niczego lepszego. Ogolnie zakladam temat bo interesuje mnie czy redakcja planuje/posiada jakies teksty Agnieszki Hałas, które zamierza w najbliższym czasie opublikować, albo ogolnie czy wiecie cokolwiek na temat przyszłych tekstów tej autorki, ksiazek, opowiadan itd. "Między otchłanią a morzem"(chyba tak się nazywał jej zbiór...) posiadam, ale interesuje mnie czy planwane jest coś więcej. To chyba tyle.

NURS - 4 Listopada 2005, 09:43

Przykro mi, ale nie mam żadnych tekstów Agnieszki. Ale podzielam twój pogląd, że jest to autorka godna prezentacji i to częstej.
Anko - 8 Listopada 2005, 17:50

Ha, pamiętam jeszcze jej debiut w "Feniksie" - w jednym z pierwszych numerów, ktore kupiłam. Jak na tyle lat, ile minęło, to p. Agnieszka chyba dosyć mało pisze. Jednak w końcu liczy się jakość - jeśli dziewczyna ma natchnienie tylko od czasu do czasu, to trudno, ale przynajmniej dzięki temu jej teksty trzymają ów poziom, którego brak był zarzutem wobec co po niektórych pisarzy...

A nie wiadomo, co p. Agnieszka robi i planuje? Kiedyś miała swoją stronę internetową i mail, ale potem strona przestała być uaktualniana... Może wiadomo coś tym ludziom, którzy przynajmniej się z nią kontaktowali, żeby zrobić o niej notkę na stronę o autorze?

mamcia65 - 20 Grudnia 2005, 19:45

To ja poproszę o odpowiedź w temacie: czy redakcja planuje zaproszenie do współpracy pana Michała Studniarka z serią opowiadań "Necropolice", tudzież inną twórczością. :?:
Wielbicielom Wędrowycza powinno się podobać.

NURS - 20 Grudnia 2005, 20:21

A to jego trzeba zapraszać? :-)
mamcia65 - 20 Grudnia 2005, 20:42

Nie wiem, swego czasu zdarzyło mi się nabyć Click Fantasy tylko dla jednego opowiadania z cyklu Necropolice. Może źle szukałam, ale nigdzie indziej nie znalazłam. Miło byłoby widzieć jedno takie opowiadanko w każdym numerze. Dla mnie byłaby to więsza zachęta do wysupłania na prenumeratę jak obecnie rozddawane prezenty, nie żeby były złe, ale... wolę Necropolice.

NURS napisał/a
A to jego trzeba zapraszać?


Do dobrego miesięcznika chyba trzeba :mrgreen:

niepco - 22 Grudnia 2005, 16:19

Przypomniało mi się że chciałem onegdaj nabyć Marsa Rafała Kosika...Tylko nie bardzo go mogę znależć w sieciowych księgarniach...Masz może jakieś namiary NURS?
NURS - 22 Grudnia 2005, 17:21

Minas Nursus :-) Już o tym pisałem.
Gustaw G.Garuga - 23 Grudnia 2005, 12:51

Najnowsze (chyba) opowiadanie (do "opka" jakoś nie mogę się przymusić!) Agnieszki Hałas jest tutaj.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group